Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПАПЕРОВА УПАКОВКА ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ВІД MONDI І SYNTEGON

16.06.2023

Mondi, світовий лідер у виробництві упаковки та паперу, співпрацює з Syntegon, виробником технологічного та пакувального обладнання, щоб розробити рішення для упаковки паперу, що переробляється, з використанням перероблених волокон для сухих харчових продуктів, таких як борошно, цукор і макарони.


Для упаковки використовується відзначений нагородами крафт-папір Mondi EcoVantage, який був схвалений ISEGA для всього сектору упаковки харчових продуктів. EcoVantage виготовляється з перероблених і відповідально отриманих свіжих волокон і раніше використовувався в основному для паперових пакетів для покупок. Відданість Mondi інвестуванню в дослідження та розробки та її успішна співпраця з гравцями галузі дозволили їй розширити область застосування, задовольняючи зростаючий попит споживачів на паперову упаковку.

 

Mondi постачає папір EcoVantage компанії Syntegon, яка потім точково наносить покриття для створення пилонепроникної термозварюваної упаковки, яка усуває забруднення протягом усього життєвого циклу продукту – від виробництва до дому споживача. Унікальна технологія Syntegon гарантує, що використовується лише мінімальна необхідна кількість ущільнювача. Універсальність технології забезпечує захист порошкоподібних харчових продуктів і міцність упаковки, яку можна переробити в існуючих паперових потоках.

 

Розробка цих нових пакувальних рішень ілюструє ключовий елемент цілей Mondi Group MAP2030 – завдяки використанню перероблених волокон крафт-папір EcoVantage запобігає утворенню відходів, утримує матеріали в обігу та придатний для вторинної переробки в існуючих потоках паперових відходів, про що свідчить Лабораторія переробки Mondi.

 

Елізабет Швайгер (Elisabeth Schwaiger), керівник відділу досліджень і розробок і інтелектуальної власності гнучкої упаковки, Mondi, каже: «Завдяки тісному партнерству з Syntegon і нашому великому технічному досвіду та знанням паперу ми можемо допомогти нашим клієнтам зробити більш екологічний вибір. Завдяки високим показникам вторинної переробки паперу та використанню деревини як відновлюваного матеріалу ми пропонуємо інновацію в упаковці, яка охоплює ефективне використання ресурсів, зменшення відходів і придатність до переробки».

 

Торстен Зауер (Torsten Sauer), директор зі сталого розвитку в Syntegon, додає: «Наша мета — створювати стійкі пакувальні рішення з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Завдяки паперовій упаковці, яка придатна для вторинної переробки та містить перероблений матеріал, ми робимо великий крок до закриття кругового циклу для первинної упаковки харчових продуктів».

 

Джерело: Mondi