Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ОЛИВИ З ПОЛІМЕРНИХ ВІДХОДІВ

14.12.2020

Полімери, що не підлягають переробці, є однією з проблем сучасності. Різні технології забезпечують повторне використання полімерних виробів та їх відділення при переробці відходів. Але рівень збитків, понесений у цій галузі, все ще високий. По-перше, полімери не можна переробляти та повторно використовувати невизначено довго. По-друге, розділення чистих однорідних матеріалів часто представляє проблему, яка призводить до великої кількості неодноразових змішаних фракцій. Зазвичай вони спалюються або утилізуються на полігонах.


Однак останні результати досліджень відкрили можливість ще раз видобувати оливи та паливо з цієї непридатної для використання пластмаси. Таким чином, матеріальний цикл можна знову закрити, повернувши оливи, отримані цим методом, хімічній та нафтохімічній промисловості.


Голландська компанія Petrogas - Blue Alp, що знаходиться в Ейндховені, протягом декількох років розробляла виробничий цех для цього процесу та вводила його в експлуатацію для Renasci, розташованого в Остенде, Бельгія.


У цьому процесі вихідний матеріал (використані полімери) спочатку збирають і подрібнюють, а потім аналізують його інгредієнти. Далі небажані сторонні речовини відфільтровуються, і матеріал висушується. Поновлюючи агломерацію, створюється вихідний матеріал у вигляді грануляту.


Цей гранулят плавиться швидкісними екструдерами battenfeld-cincinnati та дегазується через вакуумні зони. Таким чином, летючі речовини витягуються та відкачуються окремо. Для цієї мети особливо добре підходить високошвидкісний екструдер, оскільки його компактна конструкція в поєднанні з потужним приводом трансмісії забезпечує високу продуктивність. Ці дві переваги стали вирішальними факторами в ознаці всієї системи. Додатковою перевагою є зручність використання екструдера та зручність обслуговування. battenfeld-cincinnati спеціально розробив новий блок обробки та геометрію гвинтів для цього застосування.


Потім реакторні установки нижче розбивають розплав, що подається екструдером, на окремі компоненти.


Джерело: battenfeld-cincinnati