Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

NGR ВДОСКОНАЛЮЄ ПЕРЕРОБКУ ПЕТ-ПЛЯШОК У ПЛЯШКИ

23.02.2021

NGR протягом багатьох років є лідером у технології LSP (рідкополіконденсація). У процесі NGR усі домішки видаляються з розплаву ПЕТ вже в рідкій фазі до такої міри, що досягаються необхідні вимоги до упаковки харчових продуктів, включаючи пляшки для води. Процес забезпечує отримання продуктів, сумісних з EFSA та FDA, з чудовими результатами, про що свідчать багато випробувань та сертифікація.


Оскільки частка переробленого матеріалу в упаковці для харчових продуктів повинна бути значно збільшена, особливо у секторі виробництва пляшок для напоїв та лотків, основні власники торгових марок у всьому світі зараз покладаються на технологію NGR з Австрії. Численні проєкти, які були завершені та виконуються на даний час, підтверджують ефективність та результативність процесу. Не пізніше середини 2021 року на всіх континентах будуть працювати заводи з переробки ПЕТ-пляшок.

 

Порівняно із звичайними системами, процес NGR забезпечує енергоефективний та, з точки зору якості розплаву, кращий процес фізичного очищення. Власна в’язкість (значення iV) постійно вимірюється та пристосовується до цільового значення замовника за допомогою автоматизованого управління вакуумним блоком. Це дає змогу точно налаштувати якість матеріалу відповідно до технічних характеристик замовника, включаючи надто жорсткий внутрішній контроль, що є важливим для подальшого виробництва.

 

Для оператора виключається трудомістке серійне виробництво і не потрібні додаткові процеси, що вимагають великих витрат. Таким чином, для збільшення iV не потрібно додавати азот або подібні допоміжні засоби.

 

Ефективність технології LSP також демонструється безпосереднім зчепленням з такими виробничими процесами, як виробництво плівки, виробництво пряденої пряжі або виготовлення заготовок для подальшого виробництва пляшок. Це усуває повну стадію переплавлення та пов'язану з цим деградацію iV в результаті подальшого процесу. Виключення процесу гранулювання знову значно підвищує енергоефективність.

 

Щоб краще продемонструвати процес LSP та провести випробування, NGR розширює пілотну установку з додатковою лінією ПЕТ. Таким чином, замовники матимуть дві лінії LSP, доступні для тестування на NGR з березня 2021 року, щоб можна було успішно протестувати як випробування від пляшки до пляшки, так і інші програми. Це дозволить усім клієнтам особисто переконатись в ефективному процесі LSP на власних матеріалах.

 

Джерело: NGR