Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВА ПАПЕРОВА МАШИНА MONDI

21.01.2021

Mondi, світовий лідер у виробництві упаковки та паперу, запустив свою нову спеціальну машину для виробництва крафт-паперу на своєму заводі в Штеті в Чехії. Інвестиції в машину в 67 млн євро роблять її першою в Європі спеціальною папероробною машиною для спеціальних сортів крафт-паперу, виготовлених зі свіжого та переробленого волокна для роздрібних продажів та покупок в Інтернеті.

 

Паперова машина вироблятиме до 130 тис. т спеціального крафт-паперу на рік, що означає, що Mondi матиме найбільший асортимент пакувальних матеріалів для споживчої упаковки в Європі. Сюди входять білі та коричневі сорти та тепер перероблені сорти паперу, які можна використовувати в різноманітних додатках від пакетів для модних магазинів до продуктових платформ в Інтернеті та доставки додому. Двошаровий папір EcoVantage, вироблений на новій машині, складається з перероблених та екологічно чистих свіжих волокон і на 100% переробляється.

 

Очікується, що європейський ринок спеціального крафтового паперу буде сильно зростати, зумовлений законодавством щодо усунення відходів, спричинених полімерними пакетами для покупок, та перевагою споживачів відмовитися від полімерів одноразового використання.

 

Калле Таарі, керівник відділу стратегічного управління та управління продуктами Kraft Paper, Mondi, каже: «Ми хочемо запропонувати виробникам упаковки та власникам торгових марок стійку, на 100% здатну до переробки продукцію на паперовій основі для роздрібної торгівлі та упаковки через Інтернет. Папери, вироблені на цій машині, пропонуватимуть вироблені на основі волокон вироби з природним виглядом, чудовими властивостями для друку та міцності - усі необхідні умови для споживчої упаковки. Ми раді, що впроваджуємо кілька варіантів з нашого асортименту EcoVantage протягом 2021 року».

Джерело: Mondi