Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Найновіше покоління пакувальних плівок

06.10.2020

 

Команда EcoCortec рада повідомити, що запатентовані водорозчинні пакети EcoSol® будуть доступні на заводі EcoCortec®, європейському заводі з виробництва біополімерів Cortec, який знаходиться в Хорватії.

Технологія Vibrant EcoSol® представляє рішення для упаковки останнього покоління. Ця водорозчинна, полівінілалкогольна (PVOH) плівка, яка біологічно розкладається, підходить для різних видів упаковки. Водорозчинні пакети, створені з цієї плівки, забезпечують зручну, безпечну та економічну систему доставки для широкого асортименту товарів, включаючи миючі засоби, знежирювачі, добавки до бетону, пігменти, біоциди, засоби водопідготовки, сільськогосподарські продукти та інші. Плівка EcoSol® має чудову стійкість до органічних розчинників, що дозволяє використовувати пакети EcoSol® не тільки для сухих порошків, але і для рідких продуктів. Ця інноваційна плівка має дуже хороші механічні властивості: міцність на розрив, стійкість до проколів. Ці властивості дозволяють використовувати EcoSol® у найрізноманітніших застосуваннях. Продукти, упаковані в EcoSol®, можна кидати в зону обробки без видалення плівки.


Через кілька хвилин після занурення при вказаній температурі EcoSol® розчиняється у воді, залишаючи нешкідливий, нетоксичний, водний розчин полівінілового спирту, що вивільняє упакований продукт. Як тільки рідкий розчин PVOH контактує із загальними мікроорганізмами, такими як ті, що знаходяться на водоочисних спорудах, перетворення в вуглекислий газ та воду відбувається протягом приблизно 30 днів. Механічні властивості упаковки EcoSol® відповідають нормам ASTM D 882-02 щодо коефіцієнта гальмування, міцності на розрив, подовження та межі плинності. Його міцність на розрив випробовується згідно з ASTM D 1922-06a та стійкістю до удару Dart Drop - згідно з ASTM D 1709-04.

 

EcoSol®, вироблений підрозділом Advanced Films Cortec®, був включений у дослідження ринку:
"Ринок водорозчинних плівок" Глобальні тенденції та прогнози до 2020 року ", заснований аналітичним центром Research and Markets, Inc як єдиний виробник у США.

Джерело: Cortec® Europe