Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

MONDI РОЗШИРЮЄ ПОСЛУГИ З ТЕСТУВАННЯ

03.08.2023

Mondi, світовий лідер у сфері екологічної упаковки та паперу, повідомляє про розширення сертифікованих послуг Performance Lab міжнародної асоціації безпечного транспорту (ISTA) і Amazon Packaging Support and Supplier Network (APASS), щоб задовольнити зростаючі вимоги клієнтів електронної комерції.

 

Лабораторія Mondi тепер також може тестувати упаковки з перероблених матеріалів, такі як MailerBAG і гофроящики. Сучасне обладнання лабораторії імітує типовий вплив упакованих товарів на кожному етапі ланцюга поставок.

 

«Наша сертифікована лабораторія продуктивності розроблена для перевірки якості та стійкості упаковки електронної комерції в реалістичних умовах. Наше середовище тестування моделює умови для упакованих товарів на кожному етапі їх подорожі, надаючи оцінку на основі даних для виявлення потенційних недоліків упаковки або слабких місць у дизайні. Наші внутрішні експерти також можуть надати індивідуальні рекомендації з удосконалення упаковки для електронної комерції» - повідомив Недім Нішич, директор департаменту електронної комерції Mondi Group

 

Лабораторія Mondi ISTA є обраним партнером для тестування: Amazon Tier 1-3 compliant packaging; FFP – Frustration Free Packaging, SIOC – Ships in Own Container and PFP - Amazon Prep-Free Packaging. Послуги лабораторії включають випробування на стискання, вібрацію, падіння, сертифікацію та звіти про випробування за різними стандартами ISTA.

 

Джерело: Mondi