Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МАГНІТНІ ФАРБИ ДЛЯ СТІЙКИХ РІШЕНЬ

13.01.2022

Стартап-компанія Magnomer розробила унікальне і досить елегантне рішення. На термоусаджувальні етикетки наноситься магнітне чорнило. Фарба може бути прозорою або різного кольору і наноситься за допомогою стандартного обладнання для друку етикеток.


Коли використані пляшки потрапляють на переробку, вони подрібнюються і гранулюються. Магніт використовується для притягнення та відокремлення пластівців термоусаджувальної етикетки.

 

Згідно з опитуванням, проведеним Magnomer спільно з Асоціацією переробників полімерів (APR), магніти на переробних підприємствах вже встановлені для запобігання забруднення металом, тому додаткові інвестиції, якщо потрібно, будуть мінімальними.

 

За словами Равіша Маджітії, засновника та генерального директора Magnomer, «що робить нашу систему унікальною, так це її зручність. Переробники отримують чистіший потік ПЕТ без значних фінансових вкладень або змін у робочих процедурах. А споживачі можуть просто кинути пляшки до своїх сміттєвих баків або повернути їх для погашення депозиту. Крім того, відпадає необхідність для споживачів шукати та пам’ятати про видалення перфорованих поліолефінових етикеток перед переробкою».

 

Magnomer успішно випробував свою систему з американським виробником етикеток Fuji Seal і глобальною компанією з виробництва напоїв у повністю комерціалізованих, розширених установах маркування та фасування. Вони співпрацюють з APR для своєї програми визнання інновацій. Програма Recognition передбачає тестування в комерційному масштабі як мінімум на двох MRF і двох регенераторах. Magnomer очікує отримати визнання APR у першому кварталі 2022 року.

 

У технології Magnomer є ще одна перевага: вона також має переваги для потоків переробки паперу. Це може дозволити установам для відновлення матеріалів (MRF) ефективно використовувати магніти для відокремлення ламінованих плівок, таких як пакети для чіпсів. Це допомогло б видалити полімерні упаковки з паперових тюків, куди ці гнучкі пакети часто потрапляють.

 

Джерело: Packaging Connections