Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ОЦІНКА ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ

02.07.2021

 

Компанія Amcor розробила програму ASSET™, яка оцінює життєвий цикл упаковки з використанням сертифікованого набору інструментів Carbon Trust для покращення екологічних показників пакувальних рішень.

 


Вибір упаковки безпосередньо впливає на стійкість продукту та бренду. Але зрозуміти часто невидимі наслідки упаковки може бути важко. Як правильно вибрати упаковку? ASSET ™ надає потрібні дані.

 

LCA (Life Cycle Assessment / Оцінка життєвого циклу) використовує дані для вимірювання впливу на навколишнє середовище кожного етапу життєвого циклу товару. ASSET ™ сертифікований Carbon Trust і застосовує модель LCA до упаковки.

 

 

Розглядаючи повний життєвий цикл упаковки, включаючи видобуток сировини, виробництво та використання, аж до кінця життя - ASSET ™ забезпечує повне та обґрунтоване порівняння різних варіантів упаковки.

 

В міру посилення законодавства про стійкість споживачі вимагають продуктів та упаковки, які є кращими для планети, торгові марки шукають рішення, які мінімізують їх вплив на довкілля.

 

Але з різними продуктами, що вимагають різних рішень щодо упаковки, бренди не завжди знають найкращий підхід. Насправді не існує найкращого типу упаковки, і там, де деякі матеріали мають явні переваги, вони можуть бути не найкращим вибором, якщо взяти до уваги повний життєвий цикл товару. Іншими словами, можуть бути інші, більш стійкі варіанти, які бренд не розглядав.

 

Ось чому такий інструмент оцінки життєвого циклу (LCA), як Інструмент оцінки вдосконаленого управління стійкістю Amcor - або ASSET ™, - такий корисний. Він зменшує галас навколо упаковки і надає брендам факти, що базуються на даних про вплив на навколишнє середовище різних пакувальних рішень.