Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

LEGO ПРЕДСТАВЛЯЄ ЦЕГЛИНКИ З ПЕРЕРОБЛЕНИХ ПОЛІМЕРНИХ ПЛЯШОК

25.06.2021

Група LEGO представила прототип цеглинок LEGO, виготовлених з перероблених ПЕТ-пляшок, що є останнім кроком у прагненні компанії виготовляти свою продукцію із стійких матеріалів.


За останні три роки вчені та інженери випробували понад 250 варіантів ПЕТ-матеріалів та сотні інших складів пластмас. Результат – прототип, який відповідає кільком вимогам до якості, безпеки та гри, включаючи потужність зчеплення.

 

Однак пройде деякий час, поки цеглинки, виготовлені з переробленого матеріалу, з’являться у коробках LEGO. Команда сподівається продовжити випробування та розробку рецептури ПЕТ, а потім оцінити, чи переходити до пілотного етапу виробництва. Очікується, що наступний етап тестування займе щонайменше рік.

 

Віце-президент з екологічної відповідальності в LEGO Group, Тім Брукс, каже: «Ми знаємо, що діти дбають про навколишнє середовище і хочуть, щоб ми робили нашу продукцію більш стійкою. Незважаючи на те, що через деякий час вони зможуть погратись із цеглинками із переробленого полімеру, ми хочемо повідомити дітям, що ми над цим працюємо.

 

Експериментування та невдача є важливою частиною навчання та інновацій. Подібно до того, як діти будують та відновлюють цеглинки LEGO вдома, ми робимо те саме у своїй лабораторії».

 

В середньому однолітрова полімерна ПЕТ-пляшка забезпечує достатньо сировини для десяти цеглин 2x4 LEGO.

 

Як повідомляється, рецептура матеріалу, що розглядається патентом, збільшує довговічність ПЕТ, щоб зробити його досить міцним для цеглин LEGO. В інноваційному процесі використовується спеціальна технологія складання суміші переробленого ПЕТ із зміцнюючими добавками.

 

Ця перероблена прототипова цегла є останньою розробкою в компанії LEGO. У 2020 році компанія оголосила про намір розпочати вилучення одноразового полімеру зі своїх коробок. У 2018 році компанія розпочала виробництво елементів з біополіетилену, виготовлених із цукрового очерету, що отримує стійкі джерела.

 

Багато наборів LEGO містять елементи, виготовлені з біо-ПЕ, який, на думку компанії, ідеально підходить для виготовлення менших, м'яких деталей, таких як дерева, гілки, листя та аксесуари для мініфігур. На даний момент бio-ПE не підходить для виготовлення більш твердих, міцних елементів, таких як знакові цеглинки LEGO.