Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

BillerudKorsnäs та Haver & Boecker поєднують свої ноу-хау для вдосконалення упаковки

23.06.2020

Сипкі товари, такі як будівельні матеріали, хімікати та харчові продукти пред'являють різні вимоги до упаковки. Крім того, техніка, яка використовується у всьому світі для виготовлення та наповнення упаковки, складається з безлічі різних технологій, марок та моделей. Це призвело до розробки та використання різноманітних пакувальних рішень та процесів. Тому BillerudKorsnäs та Haver & Boecker розробили набір рекомендацій під назвою «Норми упаковки в пакети».

Наші співробітники BillerudKorsnäs та Haver & Boecker, які працюють у всьому світі, помітили багато повторюваних та непотрібних дій, які призводять до відходів упаковки, втрати продукції та шкоди для навколишнього середовища. Також часто ці помилки є наслідком неправильної комунікації або використання різних стандартів або практик. Ці помилки здебільшого легко виправляються, застосовуючи деякі базові стандартні знання чи практики. Вважалося, що розробка "загальної мови" для ланцюга вартості упаковки буде ефективним способом забезпечити усунення відходів та ефективності упаковки по всьому світу.

«Глобалізація має чітко говорити однією мовою»

За допомогою норм упаковки в пакети ми разом з BillerudKorsnäs створили основу для спільної та корисної комунікації для ідеальної упаковки для паперових пакетів», - каже Томас Хіллінг, генеральний директор інституту Haver & Boecker.

Ця "спільна мова", спільна розробка компанії Haver & Boecker і BillerudKorsnäs, є набором рекомендацій під назвою "Норми упаковки в пакети". Норми охоплюють основи та найважливіші фактори, які слід враховувати при пакуванні порошкоподібних товарів, починаючи з виготовлення паперу, поводження, зберігання та виготовлення, наповнення і, нарешті, правильний спосіб транспортування та зберігання заповнених пакетів.

BillerudKorsnäs сприяє цим зусиллям багаторічним досвідом у виробництві пакувального паперу та досвідом на місцях, а також аналітичними тестами, дизайном та розробкою в Центрі розвитку упаковки BillerudKorsnäs. Компанія Haver & Boecker сприяє великому досвіду та знань у галузі машин для наповнення та фасування сипких продуктів.

Якщо виробники та користувачі упаковки з паперу дотримуються рекомендацій та вказівок і застосовують ці норми у своєму ланцюгу поставок - буде забезпечено ефективне виготовлення упаковки, наповнення, обробка, зберігання та транспортування готової продукції. Як галузь ми значно зменшимо відходи, зробивши великий внесок у збереження нашої планети», - каже Мікаел Петерсон, директор технічної служби« БіллерудКорснас».

Перші 10 норм упаковки доступні безкоштовно і їх можна завантажити за посиланням: https://www.billerudkorsnas.com/our-offer/packaging-solutions/sack-solutions/sack-packaging-norm.

Пропозиції щодо норм можна також подавати на веб-сайт. Компанії регулярно публікуватимуть нові норми, які регулярно надсилатимуться зацікавленим зареєстрованим особам.

 

Источник: Dow