Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

BOBST Connect

14.07.2020

Концепція BOBST формує іншу реальність, в якій основою виробництва упаковки стануть можливості підключення, цифровізація, автоматизація та сталий розвиток. BOBST як і раніше пропонує краще в своєму класі обладнання, доповнюючи його інтелектуальними рішеннями, програмним забезпеченням і хмарними платформами. Ми прагнемо до досконалості у виробництві упаковки!

Великі і невеликі виробники стикаються з постійною конкуренцією на місцевому та міжнародному рівні, а також з безперервно мінливими умовами на ринку. Їм доводиться вирішувати безліч складних завдань: скорочення часу виведення продукції на ринок, зменшення розмірів партій, забезпечення узгодженості між фізичними і онлайн-продажами. Сучасний виробничо-збутовий ланцюжок в пакувальної галузі залишається досить роздробленим, де кожен етап процесу виконується ізольовано. За новими вимогами всі ключові учасники повинні бачити повну картину. Поліграфісти і виробники упаковки хочуть позбутися факторів, що призводять до виробництва відходів та допущенню помилок при виконанні операцій.

Ми прагнемо бути першими, хто запропонує велику і своєчасну трансформацію пакувальної галузі і зробить виробничий ланцюжок більш гнучким і стійким. Ці перетворення засновані на чотирьох головних чинниках: можливість підключення, цифровізація, автоматизація та сталий розвиток.

Необхідно вживати своєчасних і засновані на фактах рішення на всіх етапах робочого процесу. У BOBST є концепція майбутнього, в яку буде підключена вся лінія виробництва упаковки. Виробники упаковки і оснастки, пакувальники і роздрібні продавці стануть частиною безперебійного ланцюжка поставок і отримають можливість доступу до даних на будь-якому етапі робочого процесу. Всі машини і інструменти будуть «взамодіяти» один з одним, безперебійно обмінюючись даними через хмарну платформу і управляючи всім процесом виробництва за допомогою систем контролю якості.

З метою досягнення максимальної ефективності та гнучкості ми пропонуємо поліграфістам і виробникам упаковки нові послуги для оптимізації робочих показників обладнання, підвищення загальної продуктивності підприємства і запобігання несподіваних зупинок. Ми хочемо автоматизувати виробничі майданчики і робочі процеси за допомогою інтелектуальних систем, здатних виконувати ключові операції. Це підвищить якість, знизить витрати часу, трудовитрати і інші витрати.

Останнє і наймасштабніше завдання, яке нам належить вирішити, - це продовження стійкого розвитку, виробництво екологічно чистої упаковки з бар'єрним захистом і можливістю переробки, що відповідає вимогам виробників і споживачів.

BOBST Connect стане ключовим компонентом багатоцільовой платформи, яка дозволить нашим клієнтам підключатися до цифрового автоматизованого робочого процесу, а нам - постачати кращі в класі машини і надавати високоякісні послуги для втілення нашої концепції в життя. BOBST Connect допоможе контролювати виробничий процес від PDF-файлу клієнта до кінцевого продукту і складання звіту про якість.

«Цифровізація процесів друку - найбільш помітний елемент розвитку пакувальної галузі», - говорить Жан-Паскаль Бобст, виконавчий директор Bobst Group. - У найближчі роки цифровий друк і виробництво упаковки будуть стрімко розвиватися. Рішення стають доступними, однак основну увага поліграфісти і виробники упаковки приділяють не окремим друкованим верстатам, а перетворенню робочого процесу в цілому».

«Компанія BOBST створила повністю автоматизований і контрольований робочий процес: від розробки проєктного файлу до виготовлення етикетки, пакета або коробки. Наша концепція відповідає потребам виробників упаковки. BOBST і галузеві партнери компанії вже впровадили ряд інновацій і не планують зупинятися. Ми йдемо в правильному напрямку», - додає Жан-Паскаль Бобст. Наша концепція проста, смілива і амбітна, і мета її полягає в тому, щоб сформувати майбутнє пакувальної індустрії, з ретельністю і разом з нашими клієнтами».


BOBST визначає майбутнє пакувальної індустрії, активно сприяючи перетворенню галузі за рахунок впровадження цифрових технологій і переходу від машин до технологічних рішень для всіх етапів робочого процесу. Ця нова концепція і відповідні рішення принесуть користь всім галузям, з якими працює BOBST, знизять екологічне навантаження і сформують майбутнє пакувальної галузі в усьому світі.


Джерело: BOBST