Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Компанія Dow оголосила про нові зобов'язання

18.06.2020

 

Компанія Dow (NYSE: DOW) оголосила про нові амбітні зобов'язання щодо рішення проблем, пов'язаних як зі зміною клімату, так і з полімерними відходами, на шляху становлення самої інноваційної, клієнтоорієнтованої, інклюзивної та компанії, що стабільно розвивається в області наукоємних матеріалів. Компанія опублікувала звіт про сталий розвиток за 2019 рік. Звіт публікується 17-й рік поспіль, відображаючи досягнення та результати Компанії, відповідні Цілям в області Сталого розвитку 2025.

 

«Сьогоднішнє оголошення - наступний крок на шляху до сталого розвитку, який почався більше 30 років тому. Зміна клімату і полімерні відходи - це одні з найбільших технічних, соціальних і економічних проблем, з якими коли-небудь стикався світ, і наша продукція і технології мають найважливіше значення для їх усунення», - сказав Джим Фіттерлінг (Jim Fitterling), голова ради директорів і головний виконавчий директор компанії Dow. «Ми несемо відповідальність і маємо можливість відігравати провідну роль в подоланні цих глобальних викликів. Стале майбутнє можна досягти, але тільки в тому випадку, якщо ми продовжимо вирішувати ці питання безпосередньо, будемо відповідати за свої дії і працювати разом, щоб створювати нові науково-технічні рішення, безпосередньо спрямовані на боротьбу зі зміною клімату та полімерними відходами».

 

У число нових завдань Dow в галузі сталого розвитку, які спираються на і відповідають цілям Компанії в області Сталого розвитку 2025, входять:

 

• Захист клімату: До 2030 року Dow знизить кількість щорічних чистих викидів вуглецю на 5 млн  тонн, або на 15% в порівнянні з базовим рівнем 2020 року. Крім того, до 2050 року, відповідно до Паризької угоди, Dow має намір стати вуглецево-нейтральною компанією. Dow зобов'язується впроваджувати і просувати технології виробництва продукції з використанням меншої кількості ресурсів, що також допоможе замовникам зменшити їх вуглецевий слід.

 

• Зупинити забруднення полімерними відходами: До 2030 року Dow допоможе «зупинити забруднення». Компанія планує зібрати, повторно використовувати або переробити 1 млн тонн полімерів завдяки своїм власним діям, а також ініціатив партнерів. Dow інвестує в ключові технології та інфраструктуру, а також співпрацює з іншими компаніями з метою значного збільшення обсягів переробки в світовому масштабі.

 

• Замкнути цикл: До 2035 року Dow допоможе «замкнути цикл», забезпечивши 100% продукції, що продається в пакувальному секторі, для повторного використання і переробки. Компанія Dow прагне перепроєктувати і запропонувати рішення для багаторазового використання або вторинної переробки упаковки.

 

На додаток до численних дій, які компанія Dow вже зробила по всьому світу для досягнення своїх цілей в області сталого розвитку, сьогодні Dow підтверджує, що вона уклала нові угоди про поновлювані джерела енергії для своїх виробничих підприємств в Аргентині, Бразилії, Техасі і Кентуккі, забезпечивши ще 338 МВт електроенергії з поновлюваних джерел, що, як очікується, скоротить обсяг викидів CO2 в атмосферу більш ніж на 225 тис. метричних тонн. Компанія має намір перевищити планові показники за джерелами відновлюваної енергії потужністю 750 МВт до 2025 року.

 

Багато продуктів Dow знижують викиди парникових газів на підприємствах замовників більше, ніж викиди вуглекислого газу, що утворюються при їх виробництві. Це можливо завдяки більш легким і економічним автомобілям, більш енергоефективним будівлям, а також продуктам харчування, які довше залишаються безпечними і свіжими. Все це має вирішальне значення для світу, населення якого збільшиться на 2 млрд. людей до 2050 року.

 

Сьогодні Dow також представила нову лінію механічно перероблених полімерів для застосування в гнучкій і жорсткій полімерній упаковці, яка здатна зменшити вуглецевий слід на 20-30 %
Цілі компанії Dow в області полімерних відходів покликані забезпечити її інвестиції та співпрацю, в тому числі зобов'язання і інвестиції в Альянс по боротьбі з полімерним забрудненням або фонд компанії Circulate Capital, мати чіткі цілі щодо припинення потрапляння відходів у навколишнє середовище і просуванню індустрії наукомістких матеріалів до економіки замкнутого циклу. Пройдіть по посиланню, щоб ознайомитися з додатковими проектами компанії Dow з просування технологій переробки, надання допомоги клієнтам в розробці продукції для переробки та підтримки інфраструктурних та освітніх проектів.

 

«Зниження впливу на зміни клімату та ліквідація полімерних відходів є тісно пов'язаними між собою завданнями суспільства. Як виробник технологій, необхідних для низьковуглецевої економіки, ми розробляємо нові виробничі процеси з низьким рівнем викидів і оптимальною ефективністю і інвестуємо в них. І зараз ми розглядаємо відходи як ресурс, який дозволить нам продовжувати впровадження інновацій в екологічно чисті матеріали», - сказала Мері Дрейвс, віце-президент і головний директор з питань сталого розвитку компанії Dow.

 

Компанія Dow буде також співпрацювати з провідними вченими, науково-конструкторськими організаціями, експертами-аудиторами, технологічними партнерами та іншими представниками промисловості з метою стимулювання розробки та комерціалізації низьковуглецевих продуктів і технологій, які в кінцевому підсумку знижують глобальні викиди парникових газів, а також для забезпечення того, щоб компанії могли враховувати ці скорочення.
Як зазначено в звіті про сталий розвиток компанії Dow за 2019 рік,  компанія досягла значного прогресу в досягненні цілей в області Сталого розвитку 2025. Наприклад, з 2006 року компанія Dow:

 

• Скоротила викиди парникових газів на 15 %,
• Включила ціну на викиди вуглецю в своє бізнес-планування,
• Інвестувала в поновлювані джерела енергії. Dow займає перше місце серед споживачів екологічно чистої енергії в хімічній промисловості і входить в число 25 найбільших світових корпорацій з використання поновлюваних джерел енергії.

 

Подивитися повний звіт на сайті

 

Джерело:  Dow