Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

IML ЕТИКЕТКИ З ВІДНОВЛЮВАНИХ ПОЛІМЕРІВ

23.10.2023

Sabic об’єднався з трьома виробниками упаковки з IML етикетками, щоб продемонструвати використання сертифікованих відновлюваного поліпропілену (PP) у високоякісній тонкостінній моно поліпропіленовій упаковці без шкоди для якості, технологічності, безпеки чи комфорту. Завдяки одноетапній технології IML безшовне оздоблення деталей досягається безпосередньо в прес-формі, де етикетка стає невід’ємною частиною самої упаковки. Спеціальні плівки для етикеток і технологія друку з високою роздільною здатністю створюють привабливе та економічно ефективне рішення для декорування. На додаток до використання сертифікованих відновлюваного поліпропілполіпропілену як для формованих деталей, так і для плівки для етикеток, отриману упаковку можна переробити в існуючих потоках переробки жорсткого поліпропілену.


Матеріалом етикетки для контейнерів з IML етикеткою є BOPP, виготовлена компанією Taghleef, провідним постачальником плівкових рішень для клієнтів у всьому світі, з використанням сертифікованої Sabic відновлюваної смоли, адаптованої до процесу BOPP. Плівки BOPP широко використовуються для виготовлення паковання під тиском з використанням IML етикеток для харчових, молочних продуктів, напоів, побутових, косметичних продуктів. Taghleef пропонує прозорі, білі та металізовані поліпропіленові плівки для етикеток, усі з яких можуть бути виготовлені з використанням полімерів із біологічною сировиною.

 

Крім того, їх можна легко налаштувати відповідно до конкретних вимог глибокого або офсетного друку для досягнення бажаної тактильної текстури та візуального вигляду, від глянцевого, матового, апельсинової шкірки чи оксамиту до вигляду повністю без етикеток.

 

Джерело: Sabic