Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Greiner Packaging проводить початкові випробування

14.09.2020

Початкові випробування, проведені в Швейцарії, демонструють, що Greiner Packaging вже здатна виробляти стаканчики для йогурту із 100% переробленого матеріалу. По суті, це найбільш екологічне та стійке рішення, яке тільки можна собі уявити.


Greiner Packaging робить активні кроки для просування кругової економіки. Чудовим прикладом є його стаканчик для йогурту K3®, який виготовлений з комбінації екологічно чистого картону та полімеру, яка може бути оздоблена привабливим дизайном. Зараз саме ці стаканчики є центром уваги проєкту, здійсненого компанією Greiner Packaging у Швейцарії, що відображає рішуче прагнення компанії підкреслити надзвичайну переробку полістиролу (PS). Метою є виготовлення упаковки для харчових продуктів із переробленого ПС. Цей проєкт являє собою перший випадок, коли 100 % механічно переробленого ПС поєднують із 100 % переробленого картону. Повне рішення було протестовано на типових швейцарських йогуртних пачках-близнюках - і результати дуже багатообіцяючі.

На 100 % механічно перероблений ПС використовується вперше

Високий рівень чистоти ПС, досягнутий під час випробувань, демонструє його надзвичайну придатність для механічної переробки. Насправді механічно перероблений ПС може похвалитися чистотою 99,9 % і, отже, має потенціал для досягнення харчового статусу. Незважаючи на те, що перероблений ПС, використаний у цих випробуваннях, ще не затверджений для контактування з харчовими продуктами, первинні випробування підтверджують, що Greiner Packaging вже здатна виробляти стаканчики для йогуртів зі 100% механічно переробленого ПС. Сертифікація матеріалу вже триває. Цьому пілотному проєкту сприяло Styrenics Circular Solutions (SCS), ініціатива створення ланцюжка доданої вартості для реалізації кругової економіки стиронічних полімерів. В рамках своєї відданості сталому розвитку компанія Greiner Packaging ініціювала спільну діяльність із SCS з метою розробки додатків для контакту з харчовими продуктами з використанням переробленого ПС.

Greiner Packaging активно працює у напрямку замкнутого циклу для ПС

Як член SCS, Greiner Packaging пропагує стійкі заходи щодо r-PS. В даний час ці зусилля зосереджені на перевагах використання механічно переробленого ПС: низький рівень вуглецю завдяки стійким матеріалам та створенню замкнутих циклічних матеріалів. Іншими словами, перероблений матеріал не потрібно змішувати з первинним - тому стійку загальну концепцію можна реалізувати без труднощів. «Мета - отримати дозвіл на контакт з продуктами харчування для 100 % механічно переробленої ПС та досягти її можна лише за участю багатьох компаній по всьому ланцюжку створення вартості. Зараз наша діяльність у цій галузі зосереджена на перших тестах із замовником у Швейцарії, - пояснює Тобіас Штрассер, керуючий директор Greiner Packaging Diepoldsau у Швейцарії.

Джерело: Greiner Packaging