Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

EVERLINER ВІД MONDI

12.02.2021

Провідна міжнародна група, виробник упаковки та паперу Mondi випускає на ринок ряд нових продуктів на паперовій основі, які створені з використанням перероблених та легких матеріалів та забезпечують більш стійке рішення для цілого ряду застосувань.


Нові продукти були створені на основі паперу, сертифікованого FSC® або PEFC®, щоб забезпечити відповідальне джерело постачання. Маючи меншу вагу, вони пропонують стійке рішення для етикеток, стрічок, конвертів та промислового використання.

 

Етикетки EverLiner – це більш легкий варіант стандартного пергаміну для етикеток, з такою ж товщиною як у пергаміну 58 г/м2, але із зменшеною вагою до 47 г/м2. У результаті для виробництва використовується на 20% менше сировини. Механічні властивості і прозорість етикеток EverLiner також можна порівняти зі стандартним пергаміном 58 г/м2. Крім того, його менша вага дозволяє оптимізувати логістику. Завдяки тому, що Mondi використовує папір в рамках інтегрованого виробничого процесу з власним виробництвом і переробкою, це призводить до значного скорочення загального вуглецевого сліду продукту.

 

EverLiner MR – це перший продукт на ринку, який використовує перероблений базовий папір. Вперше співпрацюючи з європейським виробником етикеток, Mondi зміг досягти значного зниження CO2 для своїх споживачів.

 

«Наша мета - створити стійкі альтернативи без необхідності змінювати силіконову систему, щоб пропонувати продукти, які ефективно використовуються, працюють для наших клієнтів і, зрештою, допомагають захистити навколишнє середовище. Використовуючи перероблені волокна, зменшуючи кількість використовуваного матеріалу та розглядаючи весь виробничий та логістичний процес, ми змогли створити нові високоефективні продукти, з яких виробники можуть вибрати оптимальні, залежно від застосування та конкретних потреб. Ми застосовуємо наш підхід EcoSolutions, щоб допомогти клієнтам розробити стійкі рішення для упаковки і прагнемо зменшити використання сировини», сказав Андреа Лакнер (Andrea Lackner), директор з наукових досліджень та розробок Mondi.

 

Джерело: Mondi