Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

DOW ТА HENKEL ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СТІЙКІСТЬ ТЕРМОПЛАВКИХ КЛЕЇВ

24.02.2021

Dow Packaging and Specialty Plastics, бізнес-підрозділ Dow, оголошує про розширення лінійки високоефективних поліолефінових еластомерів AFFINITY ™ GA (POE) із запуском AFFINITY ™ RE на біологічній основі. Це рішення дозволило замовнику лінійки Technomelt SUPRA ECO компанії Henkel досягти ще однієї віхи в цілях стійкості обох компаній.

Зміна клімату є однією з найбільших технічних, соціальних та економічних проблем, з якими зараз стикається світ. Ось чому зменшення вуглецевого сліду є життєво важливим, ніж будь-коли. Оскільки споживачі вимагають більш стійких рішень від постачальників та брендів, AFFINITY ™ RE пропонує альтернативу продуктам на основі викопного палива і може допомогти зменшити вуглецевий слід, забезпечуючи при цьому такі ж відомі характеристики, як і весь асортимент AFFINITY ™ GA. Для досягнення цього AFFINITY ™ RE виготовляється з використанням сировини на біологічній основі, наприклад талової олії – побічного продукту, створеного папероробною галуззю та отриманого в кінцевому підсумку із стійких лісів. Весь цей процес сертифікований на основі масового балансу Міжнародною сертифікацією стійкості та вуглецю (ISCC). «Споживачі очікують більшої стійкості від продуктів, які вони використовують, і упаковка не є винятком. Ми хочемо підтримати галузь не просто задовольняючи сподівання споживачів, а активніше ставити дедалі вищі амбіції щодо стійкості», – сказав Імран Мунші, менеджер з маркетингу споживачів Dow Packaging & Specialty Plastics для Європи, Близького Сходу та Африки. «У Dow ми пишаємося тим, що ми разом з таким інноваційним клієнтом, як Henkel , вирушаємо до більшої стійкості». «Споживачі, власники брендів, регулятори та галузь вимагають змін. Використання матеріалів на біологічній основі у споживчих товарах та упаковці визначено як важливий двигун для стійкого пошуку та важеля зменшення екологічного впливу. Маючи провідну позицію в галузі стійких рішень, Henkel передбачив ці вимоги і вірить у необхідність стимулювання змін у галузі. Цього можна досягти лише завдяки тісній співпраці з галузевими партнерами по ланцюжку створення вартості», сказала Дженна Кеннеке, керівник відділу глобальної ринкової стратегії споживчих адгезивів у Henkel. «Коли з’явилася можливість співпрацювати з Dow, щоб втілити в життя це стійке рішення, ми сприйняли це як шанс і відповідальність перед промисловістю та споживачами і пропонувати клей найкращої якості для упаковки з найменшим впливом на навколишнє середовище завдяки новій лінійці Technomelt SUPRA ECO».

 

Лінійка AFFINITY ™ RE складається з трьох сортів зі 100% вмістом біологічної основи на основі масового балансу для оптимізації вуглецевого сліду термоплавких клеїв.

 

Джерело: Dow