Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ УНІВЕРСАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ УПАКОВКИ

29.08.2023

PPT Group, світовий лідер у розробці та виробництві рішень для тестування фізичних властивостей для контролю якості, запустила новий мікросайт, на якому демонструються комплексні рішення для тестування упаковки: https://packagingtesters.com


Мікросайт — це спеціальний ресурс для інженерів із упаковки, фахівців з контролю якості та досліджень і розробок, а також постачальників упаковки, що дозволяє їм забезпечити контроль якості на всьому етапі розробки своїх продуктів. Від оцінки сировини та матеріалів, компонентів і готової продукції до кінцевого розподілу через ланцюг поставок.

 

Сайт надає відвідувачам зручну для навігації та просту структуру для швидкого пошуку визначних місць. Крім того, адаптивний веб-дизайн гарантує безперебійну роботу на різних пристроях – на мобільному телефоні, планшеті чи комп’ютері.

 

Діапазон випробувань, які пропонуються чотирма брендами Групи (Alluris, James Heal, Lansmont і Mecmesin), включає випробування фізичних властивостей первинної, вторинної та третинної упаковки, таких як властивості розриву, стиснення, падіння, тертя, удару, розтягування, крутного моменту та вібрації.

 

Враховуючи спільний досвід, PPT Group дозволяє підприємствам створювати оптимізовану, екологічну та ефективну упаковку.

 

«Цей мікросайт дозволяє нам вільно ділитися своїми знаннями та досвідом тестування упаковки. Безкоштовні продукти від різних брендів у межах PPT Group дозволяють проводити тестування «від концепції до споживача» відповідно до галузевих специфікацій. Справжнє універсальне рішення для тих, хто серйозно ставиться до упаковки», — сказав Джон Пейдж (John Page), керуючий директор PPT Group.

 

Джерело: PPT Group