Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ДАНОН В УКРАЇНІ ДОЛУЧИВСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ VIROBNIK.UA

22.12.2020

Починаючи з жовтня українці можуть скористатися новим сервісом Virobnik.ua, що дозволяє за допомогою одного лише смартфона за хвилину побачити, як створювався харчовий продукт, який вони збираються придбати. Данон в Україні вирішили також долучитися до проєкту та показати виробництво своєї продукції.

Завдяки короткому відео-ролику, який буде розміщуватися на сайті сервісу Virobnik.ua, споживач зможе отримати відповіді на запитання, які дійсно хвилюють кожного: з чого зроблений продукт, де він виробляється, ким виробляється, і згідно з якими стандартам. В рамках проєкту Данон покажє умови виробництва, інгредієнти та весь цикл створення йогуртів «Простоквашино для малят», молока «Простоквашино» та питних йогуртів «Danone» .


Також на упаковці йогуртів «Danone» буде розміщено спеціальний QR-код, який вестиме на відео-ролик. Тож дізнатися про продукт більше споживачі зможуть одразу в магазині – достатньо лише навести камеру смартфона на QR-код і за мить перед вами з'явиться відео.«В компанії Данон ми пишаємося високою якістю своєї продукції та сучасними високотехнологічними умовами на виробництві, тому завжди були відкриті до того аби показати своє виробництво. Завдяки таким сучасним діджитал рішенням кожен може відвідати наші заводи у Херсоні та Кременчуці та подивитися як виробляється молочна продукція Данон в Україні» - зазначив Генеральний Директор Данон в Україні Адріан-Валентін Паску.


«Ми переконані, що українці можуть сміливо купувати продукцію всіх учасників проєкту, яких стає все більше. Ми не кажемо: «Купуйте це, або це». Ми достовірно показуємо весь процес виробництва, його умови, а людина вже сама робить свій вибір» - прокоментував Віталій Єрмак, натхненник сервісу Virobnik.ua

Джерело: Данон