Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

AVIENT РОЗРОБЛЯЄ НОВІ МАРКИ НЕТКАНОГО МАТЕРІАЛУ MAGIQ™

23.02.2022

9 грудня 2021 р. компанія Avient представила нові добавки для високоефективних фільтрів твердих частинок (HEPA), які забезпечують виняткову та стабільну продуктивність фільтрації відповідно до вимог стандарту HEPA H13.


Фільтри HEPA видаляють з повітря пил, пилок, цвіль і бактерії. Деякі шари роблять це за допомогою електретів, які створюють «зарядні пастки», що допомагає покращити ефективність фільтрації.

 

Добавки MagIQ Nonwoven Electret для фільтрів HEPA покращують здатність поглинати дрібні частинки. Ці добавки дозволяють фільтру довше утримувати електретний заряд, допомагаючи продовжити термін його зберігання та забезпечуючи затримку частинок розміром до 0,3 мікрона. Вони також забезпечують хорошу дисперсію в нетканих матеріалах із гідрозарядкою, розплавленими з розплаву, при низьких дозах.

 

«У той час, коли ми всі усвідомлюємо якість повітря та його чистоту, щоб захистити своє здоров’я, зростає попит на фільтри з високою продуктивністю», – сказав Сей-Енг Лі (Say-Eng Lee), віце-президент і генеральний менеджер Color & Additives Asia в Avient. «Ці нові доповнення покращують продуктивність фільтрів HEPA, допомагаючи їм досягти стабільної швидкості фільтрації до 99,97 %. Це приклад нашої постійної зосередженості на інноваціях для підтримки здоров’я та безпеки людей».

 

Добавки MagIQ Nonwoven Electret для фільтрів HEPA підходять для застосування в будівництві, автомобільній промисловості та побутовій промисловості. Вони доступні по всьому світу і поставляються з Азії та Європи.

 

Джерело: Avient