Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

AVERY DENNISON ВИПУСКАЄ ЕТИКЕТКИ ІЗ ВТОРИННОГО ТЕРМОПАПЕРУ

27.01.2021

Прямий термопапір (DT) є популярним матеріалом завдяки простоті використання, високій швидкості друку, високій роздільній здатності зображення та широкому асортименту сумісних принтерів. Новий rDT від Avery Dennison – це перший прямий етикетковий матеріал з термопаперу, що переробляється, доступний на ринку.

«Ми спостерігали різке зростання попиту на стійкі рішення, особливо в логістичному та електронному комерційному просторі», говорить Вінченцо Палумбо, менеджер з виробництва прямих термопаперів в Avery Dennison. «Те, що такий широко використовуваний матеріал не мав можливості для переробки, показав великий розрив на ринку, і ми раді представити rDT, щоб задовольнити чіткий попит на стійкі етикетки, а також підштовхують галузь маркування до більш відновлювальних практик».

 

rDT - це папір, що не містить BPA, сертифікований FSC, термічний без покриття, який містить перероблені відходи після споживання. Ефективність матеріалу нарівні зі стандартним папером DT, включаючи візуальний вигляд, перетворення, друкованість та читабельність штрих-коду.

 

«Avery Dennison постійно досліджує та розробляє шляхи підвищення стійкості нашої продукції, а rDT є останньою інновацією у нашому портфелі rRange», каже Вінченцо. «Попит на стійкі матеріали буде лише зростати, і ми плануємо продовжувати розширювати асортимент rRange, а також працювати над тим, щоб максимізувати відсоток вмісту перероблених матеріалів у наших матеріалах».

 

Джерело: Avery Dennison