Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

AFFINITY ВІД DOW ПРОДОВЖУЄ ТЕРМІН СЛУЖБИ ПОЛІМЕРНИХ ПІДДОНІВ

16.04.2021

Dow (NYSE: Dow) 31 березня 2021 р. оголосив, що компанія Yelopack, що базується на технологіях, які забезпечують комплексне управління мережею поставок, у свої існуючі полімерні піддони застосувала поліолефіновий еластомер AFFINITY ™ (POE), що збільшить їх термін служби на п’ять років - більш ніж подвоєння їхнього поточного терміну використання. Поліпшення багаторазового використання полімерних піддонів відповідає новій цілі компанії Dow щодо стійкості - дозволити збирати, повторно використовувати або переробляти 1 млн т полімерів за допомогою прямих дій та партнерства.

 

До цієї співпраці один полімерний піддон можна було повторно використовувати приблизно 20 разів до закінчення терміну його експлуатації, але, додавши Dof AFFINITY ™ POE, піддон можна використовувати повторно приблизно 50 разів у пікових умовах, навіть під час суворих погодних умов, таких як зима, де температура може знижуватися до мінус 30 градусів Цельсія.

 

У цій тристоронній співпраці між Dow, власником бренду - Yelopack та виробником піддонів - Shangnan Pallet Sharing, було використано експертизу Dow у галузі матеріалознавства та техніки, щоб підвищити довговічність сучасних поліпропіленових (ПП) піддонів Yelopack. Це сприяє досягненню цілей стабільності Yelopack та їх клієнтів, одночасно забезпечуючи економію витрат, оскільки піддони будуть замінюватися з меншою частотою.

 

«Поліпшення можливості вторинної переробки та повторного використання існуючих продуктів є важливою частиною забезпечення стійкості пластмас, що ми з гордістю підтримуємо шляхом досліджень, розробок та співпраці», - сказав Бамбанг Кандра, віце-президент з питань упаковки та спеціальних пластмас Dow Pacific. «Партнерство з Yelopack з метою продовження життєвого циклу піддонів підтримує нашу мету сприяти круговій економіці пластмас».

 

 

Палети відіграють важливу роль у логістиці з міркувань продуктивності та безпеки продукції; щодня в усьому світі працюють мільйони піддонів. У той час як дерев'яні піддони використовуються частіше, полімерні піддони більш довговічні, легші та безпечніші. Компанія Yelopack розробила нове покоління полімерних піддонів, в які вбудовані мікросхеми радіочастотної ідентифікації (RIFD) та вузькосмугового Інтернету речей (NB-IoT), що дозволяє легко їх ідентифікувати та відстежити, а отже, збирати та використовувати повторно.