Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Henkel приєднується до глобальної кампанії по боротьбі зі зміною клімату

02.07.2020

Siegwerk розширює свій асортимент пакувальних фарб та лаків унікальним антимікробним дисперсійним лаком, що підходить для широкого спектру застосувань та типів упаковки.

Siegwerk, один з провідних постачальників друкарських фарб для пакування та етикеток, і Varcotec, компанія з виробництва технічно складних лаків для друку, уклали партнерство з дистрибуції для Varcotec's Lock 3 - технології протимікробного покриття в регіоні ЄМЕА (Європа, Близький Схід та Африка). Цей інноваційний дисперсійний лак є першим у своєму роді, і був розроблений у співпраці з компанією, що є партнером університету Регенсбурга, Німеччина. Протимікробну ефективність цього продукту вже підтвердили декілька незалежних тестових установ.

"Завдяки інтеграції інноваційних технологій продуктів Varcotec ми додаємо до нашого портфоліо унікальне рішення для різних застосувань та пакувальних виробництв, тим самим вкотре підсилюючи цілісний характер наших пропозицій для ринку упаковки", - заявив віце-президент Hanns Martin Kaiser & Board EMEA та упаковки для рідкої їжі в Siegwerk. Навіть якщо надруковані поверхні на упаковці зазвичай не становлять небезпеки, споживачі продовжують піддаватися впливу забруднених поверхонь. Оскільки різні мікроби (наприклад, віруси, бактерії, грибки) виявляють різні терміни виживання, технологія Lock 3 робить цінний внесок у запобігання ризику передачі бактеріальних та вірусних інфекцій на друкованих поверхнях виробів (зовнішня упаковка, перегородки, зошити для занять тощо). Антимікробні розчини Lock 3 допомагають забезпечити додаткову безпеку для безлічі застосувань, перервавши ланцюги інфекції на початку.


"За допомогою програми Lock 3 Varcotec запустив перший антимікробний дисперсійний лак за принципом фотодинаміки з метою надійного зменшення навантаження на мікроби", - додав Пол Пейн, керівник відділу Siegwerk. "Ми раді, що можемо включити цю унікальну інноваційну продукцію у своє портфоліо, що дозволяє нам запропонувати це нашим клієнтам ". За науковими даними, мікроби можуть виживати на поверхні від декількох годин до декількох місяців. "До цих пір не вдалося нанести надійне покриття на вбираючі речовини, такі як папір і картон, які б постійно і назавжди знищували ці мікроби", - пояснює Йоахім Фрінгс з відділу продажів і розвитку Varcotec. вдалося розробити лакову систему, яка б значно зменшила кількість мікробів на широкому асортименті друкованої продукції, навіть при умовах освітлення навколишнього середовища».

Лак для нанесення на водній основі Lock 3 дозволяє проводити постійну, незалежну дезінфекцію друкованих поверхонь при зовнішньому освітленні приміщення або при відкритому денному світлі. Lock 3 містить спеціально запатентовану речовину, користуючись принципом фотодинаміки: фотокаталізатор активується видимим світлом і передає енергію, поглинаючи таким чином навколишній кисень. Цей процес створює так званий синглетний кисень, ефективно вбиваючи мікробів шляхом окислення їх оболонок.

Понад 20 років синглетний кисень застосовується в медицині для лікування пухлин та дегенеративних захворювань. В цей період часу було підтверджено антимікробне вживання синглетного кисню. При наявності синглетного кисню не розвивається резистентність, на відміну від звичайних антибіотиків та звичайних біоцидів. Активний кисень газоподібний: Він може легко досягати та вбивати мікроорганізми насухо.

Ефективність цього лаку вже була підтверджена декількома незалежними тестовими установами. Випробування показали, що лаки Lock 3 можуть знищувати як бактерії (згідно ISO 22196 (модифікація) для паперу та картону), так і інфекційні вірусні частинки (на основі ISO 21702 (модифікація)) більш ніж на 99%. Додаткові тести проти інших вірусних штамів, включаючи трьох членів родини Коронавірусів, наразі знаходяться на етапі тестування.

Lock 3 вже можна застосувати до паперу та картону за допомогою всіх широко використовуваних друкарських машин та обладнання для нанесення покриттів. Перші пілотні програми на полімерних плівках вже тривають. Розширення діапазону застосувань вже розробляється та піддається необхідним тестуванням. На сьогодні цей лак є єдиною на ринку повністю ефективною антимікробною технологією, яка функціонує незалежно від вологи та температурних умов і залишається ефективною на сухих поверхнях.

«Ми дуже раді, що отримали провідного гравця в галузі друкарської фарби та упаковки, такого як Siegwerk в кості нашого партнера, здатного інтегрувати нашу унікальну та інноваційну технологію нанесення покриттів у значно більшу міжнародну структуру продажів, щоб збільшити ринок продукту», - додав Єнс Фрінгс, керуючий директор компанії Varcotec. В рамках цього партнерства Siegwerk розпочне з маркетингу продуктів Varcotec Lock 3 в регіоні EMEA, починаючи з червня 2020 року. Спочатку ці продукти будуть доступні в Німеччині, а потім поступово запускатимуться в Центральній Європі, а всі країни EMEA будут обслуговуватися до кінця цього року. На початку асортимент товарів складається лише з рішень на водній основі. У той же час, партнери залишаються відкритими для подальшої діяльності в галузі спільного розвитку в інших сферах застосування.

Джерело: Siegwerk