Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Виставку Fakuma 2020 скасовано!

24.07.2020

Компанія PE Schall GmbH & Co. KG, організатор ярмарки Fakuma, оголосила, що цьогорічна Міжнародна ярмарка з переробки пластмас у Фрідріхсхафені не відбудеться.

Наприкінці червня прес-служба організатора ярмарку запевнила, що підготовка до цьогорічної Fakuma триває, як планувалося, тим більше, що нещодавно уряд Баден-Вюртемберга оголосив, що з 1 вересня ц.р. дозволить організовувати ярмарки за участю понад 1000 осіб.

- Разом з усіма залученими сторонами ми наполегливо працювали над тим, щоб адаптуватись до умов та обмежень, накладених пандемією, таким чином, щоб цьогорічна ярмарка могла бути проведена безпечно, - каже Беттіна Шалл, керуючий директор PE Schall GmbH & Co. KG. - Ми виконали всі передумови. Однак у співпраці з радою учасників виставок ми вирішили перенести ярмарок на наступний рік.

Беттіна Шал наголошує, що це рішення було продиктовано почуттям відповідальності. - Як організатори ярмарків, ми вважаємо себе постачальниками послуг учасникам виставок та відвідувачам. Повсюдне відчуття невизначеності серед учасників виставки та відвідувачів, особливо щодо подорожей, означало, що нам довелося дивитися на всю ситуацію з відповідним прагматизмом.

Незважаючи на нещодавні запевнення організаторів щодо підготовки до цьогорічної виставки, деякі компанії, які традиційно беруть участь у Fakuma, протягом останніх тижнів заявили, що або відмовляться від своєї присутності, або не братимуть "активну" участь у ярмарку, це означає, що вони будуть підтримувати свої виставкові площі на ярмарку, однак, вони не надсилатимуть своїх працівників туди чи не виставлятимуть обладнання.

Наступна виставка Fakuma відбудеться 12-16 жовтня 2021 року.