Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВІРТУАЛЬНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІД KAUTEX MASCHINENBAU

24.05.2021

Компанія Kautex Maschinenbau запрошує відвідати перший віртуальний виставковий стенд з 8 по 10 червня 2021 року. Будуть представлені нові вироби, технології та послуги для інтелектуальних і екологічних виробничих рішень в сфері упаковки. Презентація є частиною K-Sphere - нового віртуального середовища для проведення заходів Kautex.


Віртуальна виставка буде присвячена активному розширенню асортименту виробів. Особливо новій платформі SKYREEF і новим екструзійним голівкам Kautex. Вона також висвітлить питання якості виробів, сталого розвитку та цифровізації виробництва. Під гаслом #madebykautex особливу увагу приділено таким найважливішим аспектам, як «Ідеальна якість виробів за рахунок оптимального плавлення», «Екологічне виробництво завдяки технологіям Kautex RapidXchange і K-Foam» і «Цифрові послуги: від віртуального навчання і моделювання процесів до віртуального введення в експлуатацію».

 

У період з 8 по 10 червня можна в будь-який час відвідати інтерактивний стенд на різних мовах. Буде встановлено прямий зв'язок з регіональними представниками, які зможуть показати відвідувачам виставковий стенд компанії. Крім того, протягом всієї виставки можна буде поспілкуватися із співробітниками Kautex у відеочаті та чат-боті з 8:00 до 20:00. Ви зможете задати питання та обмінятися думками. Зі сторінки віртуального стенда відвідувачі зможуть потрапити в різні демонстраційні зали, де будуть проходити презентації та обговорення в режимі онлайн. Бажаючі можуть вже зараз зареєструватися на сайті Kautex. Перейдіть по посиланню www.k-sphere.com.

 

Віртуальне середовище для проведення заходів K-Sphere розроблене як платформа для клієнтів з можливістю розширення. Інтерактивний виставковий стенд буде надалі задіяний як майданчик для спілкування і презентацій в різних форматах. На даний момент успішно протестовані два формати: відкритий Flash Events і клієнтський K-Talk. В інтерактивному середовищі K-Sphere відвідувачі зможуть безпосередньо спілкуватися з експертами Kautex в неробочий час виставки і вивчити презентаційні та довідкові матеріали, а також різні відеоролики.

 

«BeOne - with customers and partners»: саме цим принципом керується компанія Kautex Maschinenbau, розробляючи «розумні» і екологічні виробничі рішення для виробів з додатковою вартістю. Спільно зі своїми клієнтами і партнерами команда Kautex прагне зміцнити свою лідируючу роль в сфері перетворень і створення додаткової вартості.

 

Джерело: Kautex Maschinenbau