Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА

17.11.2020

27 листопада в Києві відбудеться Головна щорічна Подія для власників і керівників логістики провідних компаній України - «Всеукраїнський день логіста»!!

Що чекає Вас на конференції?

Всеукраїнський день логіста традиційно став унікальною комунікаційною платформою для передачі досвіду представників бізнесу та експертів з розвитку логістики. Це єдина в Україні спеціалізована зустріч для професіоналів усіх логістичних відділів. Саме тут збираються топ-менеджери та керівники з логістики з усіх регіонів України та сусідніх країн, щоб обговорити тенденції розвитку логістики в наших умовах економічного ринку, провести переговори з теперішніми та майбутніми партнерами.

Можливістю для кожного учасника буде поділитися власними успіхами, перейняти досвід інших експертів галузі та обговорити можливі подальші ідеї підвищення ефективності логістики.


Логістика, як одна з найбільш витратних частин бізнесу, вимагає найбільш чітких і точних рішень і розумних бізнес-процесів під час кризи, які дозволять вже завтра меншою кількістю персоналу і ресурсів робити більше операцій і скорочувати час на них!


В цьому році в 2-х форматах - Наживо 150+ людина на 700 квадратних метрах Дизайн-Готелю ROAD, Київ, c витримкою всіх рекомендацій МОЗ (1 чол. на 5 кв. м.) + Онлайн-трансляція з ефектом живого присутності для інших міст і країн!


Якщо ви керівник компанії або директор з логістики, провідний логіст компанії, то участь в Головній Галузевій події Логістики переверне Ваше бачення і підштовхне до оперативних змін і дасть план перших кроків оптимізації логістичної складової вашого бізнесу!