Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ДРУГИЙ ДЕНЬ «ПАК ЕКСПО»

05.06.2021

Після першого дня виставки «Пак Експо» (2021 р.) стало зрозуміло, що всі скучили за професійними зустрічами, якими є виставкові форуми. Тому не було дивним, що вже в перший день виставки на більшості стендів було чимало відвідувачів. Стенд Клубу пакувальників як у перший, так і в другий день відвідало багато фахівців, які цікавилися різноманітною інформацією про пакувальну продукцію. Працівники Клубу вдосталь відповідали на їхні запитання, забезпечуючи журналами, книгами та іншими матеріалами.

 

4 червня 2021 р. на виставці відбулася презентація книги «Полімерна упаковка» (авт. В.Л. Шредер, В.М. Кривошей, Н.В. Кулик), яка щойно вийшла з друку. Ця книга – про полімерну упаковку в усіх ракурсах: від термінології та властивостей полімерів до видів та типів упаковки, обладнання для її виготовлення, пакування продукції, поліграфічного оформлення та переробки використаної упаковки.


Автори у своїх виступах представили нову книгу, а присутні висловили свої думки про можливість її використання в практичній роботі. Компанії, які підтримали її видання – «Пак Груп», «Аріс», «Камоцці», «Техноком», «Анфол» – отримали в подарунок книги з підписом авторів. Усі присутні також мали можливість придбати книгу «Полімерна упаковка».

Крім того, у цей день в онлайн-режимі відбулася конференція «Новітні технології пакування», яку від імені Клубу пакувальників проводила професор НУХТ Людмила Кривопляс-Володіна. На ній виступили вісім магістрантів та аспірантів із шести університетів із чотирьох міст України. Доповіді були присвячені результатам їхніх наукових робіт з різних проблем пакування – від дизайну упаковки до переробки відходів.

 

Другий день виставки завершився після численних зустрічей фахівців усіх секторів пакування, які були дуже задоволені отриманою інформацією та домовленостями про співпрацю.