Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

SCHNEIDER ELECTRIC - НА ВИСТАВЦІ «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ»

16.11.2020

Schneider Electric, лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, прийняла участь у виставці «Енергетика в промисловості. ELECTRO INSTALL», яка відбулась 10 -12 листопада 2020 року у Міжнародному Виставковому центрі в м. Київ. Дана виставка - ключова подія для українського ринку автоматизації та енергетики, яка є продуктивним майданчиком для презентації інновацій у цій сфері.

Schneider Electric – світовий лідер з енергорозподілу та управлінню енергією з більш, ніж 180-річним світовим досвідом. В Україні компанія працює вже 26-й рік та має велику експертизу у всьому, що пов’язано з обладнанням та рішеннями для ефективного використання електроенергії.


«Так відбулося, що пандемія трансформувала поняття «бізнес» майже для всіх компаній, незалежно від галузі, розміру чи географії розташування. Успішність компаній буде залежати від багатьох факторів, в тому числі й від правильних дій щодо трансформації бізнесу. Ми у Шнейдер Електрік віримо, що Digital Transformation або Цифрова трансформація є запорукою подальшого успіху підприємств. Тому на виставці ми представляємо інноваційні рішення Schneider Electric для промислової автоматизації, енергоменеджменту, для втілення концепції «розумних будівель», що успішно використовуються вже у Европі та всьому світі», коментує генеральний директор «Шнейдер Електрік Україна» Михайло Бубнов.


Також компанія презентувала цифрові можливості мікропроцесорного реле захисту Easergy P5 та рішення для термомоніторингу; архітектури EcoStruxure Machine та EcoStruxure Plant для машинобудівників та автоматизації підприємств; рішення для управління електроприводами, програмним забезпеченням для ПЛК та ПЗ EcoStruxure™ Machine Expert. рішення EDGE та переваги мікро-ЦОД EcoStruxure. На експозиції також були представлені нові серії електроінсталяційних виробів та обладнання, покликане зробити безпечнішим та комфортнішим помешкання, офісний, готельний або житловий комплекс. Відвідувачі стенду дізнались про переваги цифрових рішень для забезпечення ефективності та сталого розвитку, про те, як застосовувати технології Schneider Electric з розподілу та управління електроенергією, як реалізувати рішення з автоматизації в режимі реального часу і правильно застосувати програмне забезпечення на об'єктах цивільного та житлового будівництва, інфраструктури та промисловості, у центрах обробки даних.

Джерело: Schneider Electric