Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

RIGA FOOD 2023: СПРАВЖНІЙ РЕЦЕПТ УСПІХУ БІЗНЕСУ!

30.06.2023

 

7-9 вересня в Міжнародному виставковому центрі Кіпсала в Ризі відбудеться виставка Riga Food 2023, найважливіша подія для харчової промисловості Балтії. На ній будуть представлені стенди міжнародних і місцевих компаній, відбудуться конкурси серед продуктів харчування та професіоналів харчової галузі, презентації нових продуктів, освітні семінари та міжнародний захід для нетворкінгу для сприяння співпраці.

 


Riga Food – це міжнародно визнаний ярмарок, який має багатогранних експонентів, інтерес з боку спеціалістів харчової промисловості та широке висвітлення в ЗМІ. Участь у Riga Food створює помітність для компаній, дає їм можливість представляти та просувати нові продукти на ринку, отримувати корисні контакти, укладати угоди та збільшувати продажі.

 

«Ми активно працюємо над залученням іноземних спеціалістів. Для учасників Riga Food 2023 це також створить нові можливості для міжнародних угод. Ми співпрацюємо з латвійськими посольствами за кордоном, щоб доставляти до Риги делегації професіоналів харчової промисловості. Крім того, спільно з Латвійським технологічним центром ми будуємо новий B2B Marketplace, який створить можливості для спілкування віч-на-віч для кожного учасника Riga Food 2023», — сказав Роландс Нежбортс, менеджер Riga Food.

 

B2B Marketplace для розвитку вашого бізнесу
Кожен учасник Riga Food отримає можливість створити свій профіль на B2B Marketplace і організувати особисті зустрічі на ярмарку, щоб знайти нових клієнтів, ділових партнерів і нові ринки.

 

Український стенд на Riga Food 2023
Як і минулого року на виставці буде організований колективний стенд українських компаній харчової та пакувальної індустрії. Українська харчова продукція завжди на виставках в різних куточках світу привертає увагу відвідувачів. Не є винятком і відвідувачі виставки Riga Food. Компанії, які бажають взяти участь на Riga Food 2023 звертайтесь в Клуб пакувальників: club-pack@ukr.net або +38 067 232 3215 (Viber, WhatsApp)

 

Гастрономічні принади латвійських регіонів
Кожен регіон Латвії має свою особливу історію, кулінарну спадщину, гастрономічні особливості та кустарні делікатеси, і Riga Food 2023 стане місцем, де можна спробувати все це.

 

Інновації харчової промисловості
Ярмарок стане місцем знайомства з останніми інноваціями харчової промисловості. На інноваційних стендах Латвії, Литви та Естонії будуть представлені новітні продукти, технології та рішення, розроблені бізнесом і дослідниками.

 

Давайте розкажемо світові про найкращу їжу, яку може запропонувати Балтія!
7 вересня на Ķīpsala відбудеться престижний кулінарний конкурс Baltic Taste Award, який вперше відбудеться в країнах Балтії. Компанії з Латвії, Литви та Естонії отримають об’єктивну оцінку своєї продукції, а споживачі знайдуть які з них найкращі та найсмачніші.

 

Конкурси для кухарів та помічників кухаря!
Шеф-кухарі з усієї Латвії зберуться на Riga Food 2023, щоб позмагатися за звання найкращого кухаря Латвії 2023 року та помічника кухаря Латвії 2023 року.

 

Гриль школа
Вхід до виставкового центру на Кіпсалі відразу спокушає гостей ароматом страв, приготованих на грилі, завдяки гриль-парку, встановленому на відкритому повітрі ярмарку.

 

Урочисте відкриття Riga Food 2023 відбудеться 7 вересня в конференц-залі 3 об 11:00. З розкладом Riga Food 2023 можна ознайомитися за посиланням: https://ej.uz/9hbu

 


Організатором ярмарку є міжнародна виставкова компанія ВТ 1.