Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

План захисту від інфекції на interpack

11.09.2020

Майбутня виставка interpack в Дюссельдорфі (Німеччина) була перенесена з початкової дати в травні 2020 року на наступний рік через пандемію коронавірусу. Вона буде проходити з 25 лютого по 3 березня 2021 р. Виставкові площі як і раніше повністю заброньовані.


Компанія Messe Düsseldorf покладається на комплексну концепцію гігієни, щоб захистити експонентів і відвідувачів. «Interpack є найважливішою подією в міжнародній пакувальної індустрії і, особливо під час кризи, дає важливі стимули для побудови успішного майбутнього всіх залучених компаній. Тому ми робимо все можливе, щоб віддати належне цій відповідальності і одночасно гарантувати найкращий захист здоров'я людей, що приїжджають в наш виставковий центр», - підкреслює Томас Дозі, новий керівник interpack.
План забезпечення вимог гігієни вже довів, що відповідає своєму девізу «PROTaction - Back to Business», під час проведення Caravan Salon, першої виставки у виставковому центрі Дюссельдорфа після перерви, викликаної обмежувальними заходами в зв'язку з поширенням коронавірусу. Після продажу персоналізованих квитків виключно через інтернет перед виставкою, великі заходи гігієни вплинули на реалізацію концепції на місці. Бажаючі можуть знайти детальну інформацію на сайті виставки www.interpack.com.


Джерело: Messe Düsseldorf