Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ЛІДЕРІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

17.02.2021

19-21 жовтня 2021 року відбудеться XI Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PharmaTechExpo.

 

Увага! Нове місце проведення – сучасний виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», Київська обл.,
с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.

 

 

PHARMATECHEXPO – єдина в Україні і Східній Європі міжнародна виставка, на якій представлено весь спектр обладнання, сировину та технології для виробництва фармацевтичних препаратів, БАДів і косметики.

Проходить за підтримки: Міністерства охорони здоров'я України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державного експертного центру МОЗ України, ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», ДП «Український фармацевтичний інститут якості».

Організатори: Об'єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості, НМАПО ім. П. Л. Шупика, Група компаній LMT.

Співорганізатор – Асоціація парфумерії та косметики України.

Офіційне видання виставки – PharmaTechExpo Journal.
Висвітлює події та новинки виставки PharmaTechExpo, актуальні теми фармбізнесу України та зарубіжжя.

 

Відвідувачі виставки – директори та керівники, фахівці виробничих підрозділів, завідувачі лабораторій і багато інших – зможуть зустрітися з представниками провідних міжнародних компаній, які демонструють на своїх стендах широкий спектр виробничого і пакувального обладнання, обладнання для лабораторій, проєктно-технологічні рішення для створення фармацевтичного виробництва під ключ, клінічних випробувань, «чистих приміщень», фармлогістики, послуги з підбору та підготовки персоналу.

 

Тематичні напрями виставки:

 • PHARMA EQUIPMENT – Виробниче та невиробниче обладнання
 • PHARMA SOLUTIONS – Комплексні рішення для фармацевтичних підприємств
 • PHARMA LAB & CONTROL – Лабораторно-аналітичне обладнання
 • PHARMA RAW – Сировина та інгредієнти
 • PHARMA WATER – Технології та обладнання для водоочищення та водопідготовки в фармацевтичному виробництві
 • PHARMA COLD & CLIMA – Промислове холодильне і кліматичне обладнання для фармацевтичних підприємств
 • PHARMA SERVICE – Послуги для компаній фармацевтичної індустрії
 • PHARMA COSMETIC – Технології для виробництва косметичної продукції

На PharmaTechExpo свої послуги, обладнання і товари представляли такі відомі компанії, як: ECI Packaging Ltd (USA), IMCoPharma, Rommelag Engineering, OMAG С.Р.Л., Wipotec-OCS GmbH, Zeta GmbH, Біола, Бютлер&Партнер, ТК Аврора, ХІММІКС, Ароніс Кодінг-Системи, Генріх, Євроджет, КабельФармТехніка, КітМед, Термодистиляція, Міжнародна школа технічного законодавства і управління якістю (ISTL), Новафілтер Технолоджи, СВС-Арта, СП КБТ, Технопролаб, Укроргсинтез, Фарммаш, Фармпром, ФармФільтр, Хімлаборреактив, Центр Валідації, Antares Vision, EDA Medical&Pharmaceutical Technology Co. LTD, Eljunga, Hicof Inc, Inherent Simplicity Baltic, Innovative Pharma Baltics, Metronik d.o.o., nSoft, SKS, Блок СіЕрЕс, ІВК Леокон Груп, Еногруп, Карбіон, Новфілпак, МКТ-Комюнікейшн, Стройторгсервіс, Фавеа Інжиніринг Київ, Фавікон і інші.

В рамках PHARMATECHEXPO 2021 відбудеться Міжнародний фармацевтичний Конгрес – унікальна платформа для об'єднання теорії і практики процесів фармвиробництва.

Основні напрями ФармКонгресу:

 • Ефективне фармацевтичне виробництво
 • Розвиток фармацевтичної індустрії
 • Інформаційні технології в фармацевтичному виробництві
 • Діючі стандарти і регуляторні вимоги для фармацевтичної галузі
 • Системи життєзабезпечення підприємства, додаткове обладнання та витратні матеріали
 • Лабораторні методи контролю якості фармацевтичної продукції
 • Медичні вироби в номенклатурі фармацевтичних виробників
 • Парафармацевтика в лінійці продукції фармацевтичних підприємств
 • Виробництво лікувальних і косметичних виробів
 • Навчання і підготовка персоналу

Науково-практична програма Конгресу об'єднала в собі не тільки обговорення актуальних тем фарміндустрії сьогоднішнього дня, а й питання, що викликають гострі дискусії серед професіоналів фармвиробництва. Провідні експерти в області фармацевтичного виробництва поділяться зі слухачами своїми очікуваннями від реалізації тих чи інших нормативних вимог, що належать до сфери обігу лікарських засобів.

ВПЕРШЕ НА PHARMATECHEXPO

У 2021 році одночасно на одному майданчику відбудуться 2 ексклюзивні заходи:

NEW Міжнародна спеціалізована виставка «Упаковка і Маркування», де буде представлено обладнання, сучасні технології, а також інноваційні розробки для упаковки і маркування у фармацевтичній, косметичній, харчовій, хімічній та інших галузях промисловості.

Партнер виставки – Клуб Пакувальників.

NEW Міжнародна спеціалізована виставка Технології «Чистих приміщень», де фахівці зможуть ознайомитися з сучасними технологіями і комплексними рішеннями для «чистих приміщень», а також отримати актуальну інформацію щодо проєктування та будівництва спеціальних приміщень, які відповідають усім нормативам і стандартам.

 

Вхід за реєстрацією:
Щоб отримати електронний квиток на виставку, перейдіть за посиланням і пройдіть швидку онлайн-реєстрацію на захід, який вас цікавить: http://www.pharmatechexpo.com.ua/zakazat-priglasitelnyj-na-meropriyatiya/

 

Зверніть увагу!
Організаторами передбачено регулярний трансфер від станції метро «Житомирська» до виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» і назад. Інформація про ВЦ і варіантах проїзду доступна за посиланням: http://www.pharmatechexpo.com.ua/vystavkovyi-tsentr-kyivekspoplaza/

 

Контакти організаційного комітету:

 • з питань відвідування, в тому числі організації відвідувань груп і делегацій: +38 (099) 290-40-45, press [@] pharmatechexpo.com.ua
 • з питань участі зі стендом: +38 (067) 647-67-06, +38 (063) 867-59-49, +38 (099) 532-40-35, pharm [@] lmt.kiev.ua

 

Офіційний сайт виставки: http://www.pharmatechexpo.com.ua/