Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ

10.06.2021

 

Після того, як у 2019 році машинобудівна компанія «Windmöller & Hölscher» провела успішний технологічний захід на тему «Ефективність глибокого друку по упаковці», Академія W&H у співпраці з print.con – Beilenhoff Consulting розробила новий онлайн-курс навчання для своїх клієнтів.


У цьому орієнтованому на практику онлайн-тренінгу учасники отримають огляд технологій, процесів, методів і прийомів моніторингу в сучасному друку по упаковці. При цьому ми сфокусуємося на процесі глибокого друку та розглянемо питання підготовки даних для друку, а також виробництво різних друкарських форм, їх специфічні переваги й недоліки.

 

Онлайн-лекції будуть супроводжуватися прямою відеотрансляцією з технічного центру W&H. На наших машинах для глибокого друку ми поділимося практичними навичками, проведемо оцінювання типових галузевих налаштувань і координаційних процесів, а також дамо рекомендації з їх оптимізації. Після закінчення курсу учасники зможуть оптимізувати та стандартизувати свої процеси так, що виробничі замовлення будуть запускатися в тираж без кольорокорекції взагалі або з максимум однією кольорокорекцією.

 

Додаткову інформацію про онлайн-тренінг можна знайти на вебсторінці W&H.

 

Джерело: Windmöller & Hölscher