Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЧИ ЗАМІНЯТЬ ВІРТУАЛЬНІ ВИСТАВКИ РЕАЛЬНІ?

15.12.2020

Німецьке видання індустрії пластмас K-Zeitung опублікувало підсумки свого опитування серед читачів на тему: чи є в період поширення вірусу Covid-19 віртуальні домашні виставки заміною реальним заходам.

Практично всі виставки та заходи не могли відбутися в цьому році через поширення Covid-19. З одного боку, тому що не було можливості розробити достатню гігієнічну концепцію, з іншого боку, тому що багато експонентів відмовилися від своєї участі. У тому числі не відбулася і Fakuma як найважливіша виставка індустрії пластмас року. Крім того, в середині жовтня багато компаній провели власні віртуальні домашні виставки Fakuma.


В онлайн-опитуванні K-Zeitung запитала, хто і скільки з цих домашніх віртуальних виставок відвідав. З одного боку, результат очевидний, але викликає подив. Це пов'язано з тим, що 59% опитаних заявили, що не брали участь ні в одному віртуальному заході. Третина опитаних заявили, що брали участь в одному-трьох заходах. Тільки 6% заявили, що вони брали участь в чотирьох-п'яти з цих «внутрішніх виставок» і лише 2% - більш ніж в п'яти. Виникає питання, невже визнання віртуальних заходів ще недостатнє і чи потрібно цим форматам просто час, щоб дозріти?


Інше питання, яке задала K-Zeitung: «Чи планувалася участь в Fakuma, якби виставка відбулася. І тут результат в підсумку виявився вельми несподіваним. 56% опитаних заявили, що відвідали б виставку Fakuma, незважаючи на Covid-19. Результати ясно показують, що реальні заходи як і раніше дуже популярні, а особисті контакти з клієнтами були і залишаться важливою частиною суспільства. Вже є концепції та плани проведення перших виставок в наступаючому році. Однак перші заходи початку 2021 року вже були перенесені на більш пізні терміни.