Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НАГОРОДИ DOW INNOVATION AWARDS 2020

13.11.2020

 

Лауреати премії представляють найновіші досягнення в галузі упаковки в категоріях - від їжі та напоїв до особистої гігієни з сильним акцентом на стійкість та кругову економіку

Dow оголосив переможців премії Packaging Innovation Awards 2020, визнавши досягнення в дизайні, технологіях, стійкості та зручності користування упаковкою.


Найвищу відзнаку, Diamond Award, отримала соціальна полімерна екосистема Henkel AG & Co KGaA у співпраці з Plastic Bank . Щоб створити нову лінію стійкої косметичної упаковки, компанія Henkel провела пілотну програму, яка використовувала перероблені матеріали від Plastic Bank, соціального підприємства, яке має на меті зупинити потрапляння полімерних відходів в океан та забезпечення економічних можливості для людей, які переживають крайню бідність. З моменту запуску в 2018 році Henkel випустив і продав 25 тис. пляшок із перероблених полімерів по всій Західній Європі.


«Я особливо натхненний переможцями цьогорічного конкурсу за інновації в галузі упаковки, тому що ця галузь постійно зосереджується на інноваціях та стійкості, незважаючи на важкі глобальні умови, спричинені пандемією», - сказав Дієго Доносо, президент бізнесу Dow Packaging & Specialty Plastics. «Цього року процеси подачі заявок та суддівства були повністю віртуальними і ми побачили сильну конкуренцію між номінантами».


Судді оцінили понад 175 заявок від компаній по всьому світу. Взірці включали від упаковки для особистого догляду, здоров’я та гігієни до продуктів харчування, напоїв та промислових товарів. Окрім Diamond Award, судді також обрали трьох Diamond фіналістів, шість лауреатів золотих нагород, п’ять лауреатів срібних нагород, дві почесні відзнаки за нові програми та одну почесну відзнаку за досягнення в галузі промислового розподілу.


«Я був суддею на Packaging Innovation Awards протягом багатьох років, і ця презентація створила унікальний виклик», - сказав провідний суддя Девід Луттенбергер, глобальний директор з упаковки компанії Mintel Group, Ltd. «Незважаючи на складну ситуацію, учасники представили таку ж якість інновацій, як і в попередні роки».


Нагорода Packaging Innovation Awards 2020, яку проводить Dow, триває вже 32- й рік і є найтривалішою в галузі незалежно оціненою програмою нагородження упаковки. Суддівська колегія складається з професіоналів з усього світу в широкому діапазоні галузей, включаючи дизайн, машинобудування, роздрібну торгівлю, переробку та наукові кола.


Повний список переможців включає:


DIAMOND WINNER

 • Henkel AG & Co KGaA у співпраці з Plastic Bank, Social Plastic Ecosystem


DIAMOND FINALISTS

 • Zacros у співпраці з компанією Procter & Gamble компанії Japan Limited, ARIEL PLATINUM SPORTS
 • Alico, упаковка для кави, що переробляється, без металів
 • Kirin Holdings Co., Ltd., у співпраці з Mitsubishi Chemical Corporation, нова технологія нанесення тонких плівокдля ПЕТ-пляшок із використанням пристрою «гарячого дроту»


GOLD AWARD WINNERS

 • CJ CHEILJEDANG, Kimchi Easy Carry Pouch
 • Packaging Industries Limited у співпраці з Policy and Market Optionsта Нідерландською організацією розвитку SNV, Mama Silage Bag
 • ProAmpac у співпраці з L'Oréal, Maybelline FitMe® Matte + Poreless Foundation
 • Danone у співпраці з Goplas, Mexico Yoghurt Cup
 • Parnaplast у співпраці з Interpack Packaging Solutions, Oxi-free High Barrier Green Grain Coffee Packaging
 • Reckitt Benckiser Brazil у співпраці з Guala Dispensing, Narita Design, Logoplaste Brasil, Alpla та Flexoprint Labels, Veja Specialists RedesignSILVER AWARD WINNERS

 • Natura у співпраці з Silgan, IFF, Wheaton, Grupo Pochet do Brasil, Inobi та Kawagraf, Ekos Alma - новий аромат Natura
 • Flexinnova kft у співпраці з Foltrade kft, GripTop antislip bag
 • Sunrise Packaging Material (Jiangyin) Co., Ltd у співпраці з Guangdong Wuqiong Food Co., Ltd, High barrier, retort and easy-peel packaging for Chinese style spiced corned egg
 • Amcor, Matrix -paper-based recyclable cheese wrap
 • UPM Raflatac у співпраці з UPM Biofuels та Vellamo® - Ice Age Water Ltd, UPM Raflatac Forest Film ™


ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ЗА НОВІ ПРОГРАМИ

 • Calyx Containers, Calyx Concentrate Container
 • Grove Bags, Grove Bags Terploc® Film


ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ЗА ДОСЯГНЕННЯ В ГАЛУЗІ ПРОМИСЛОВОГО РОЗПОДІЛУ

 • Mauser Packaging Solutions у співпраці зі Strauch GmbH, DrumGuard® - Sustainable Load Securing System for Drums on Pallets.


Джерело: DOW