Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

MESSE DUSSELDORF СКАСОВУЄ INTERPACK ТА ПЕРЕВОДИТЬ DRUPA У ВІРТУАЛЬНИЙ ФОРМАТ

08.12.2020

Messe Düsseldorf оголосив про скасування interpack and components 2021, які мали відбутися з 25 лютого по 3 березня через обмеження, пов'язані з пандемією Covid-19. З тієї ж причини drupa 2021 року також буде скасована і замінена чотириденною цифровою подією під назвою "virtual.drupa".

Невизначеність занадто велика


«Ми зробили все можливе, щоб довести надзвичайну важливість Interpack для переробної та пакувальної промисловості, навіть під час цієї пандемії - перш за все тому, що ми отримали заохочення від галузі на підтримку особистої події та маємо концепцію гігієни, яка була випробувана і перевірена на практиці. Врешті-решт, відгуки наших експонентів показали, що невизначеність занадто велика, і, отже, ми не можемо організувати подію, яка відповідала б стандартам провідної міжнародної виставки», - пояснює Вольфрам Н. Дінер, генеральний директор Messe Düsseldorf . «25 листопада федеральний уряд та німецькі державні органи вирішили вжити в Німеччині більш жорстких заходів і, можливо, навіть продовжити ці заходи на новий рік. Це, на жаль, не дає приводу для надії на те, що ситуація значно покращиться протягом найближчих місяців. Це вплине на всі події Messe Düsseldorf у першому кварталі. Зараз ми зосереджуємося на наступній виставці interpack, яка відбудеться у травні 2023 року згідно плану, і яку ми доповнимо розширеними онлайн-пропозиціями», - пояснює Дайнер.

Messe Düsseldorf запропонував зареєстрованим учасникам спеціальні умови для участі та одночасно надав їм надзвичайне право припинення дії компаній, які не змогли або не бажають взяти участь.

«Для галузі особисті зустрічі та досвід у прямому ефірі все ще надзвичайно важливі, особливо коли мова йде про складні технології. І те, і інше дає змогу провести пряме порівняння ринку та розвивати нові ідеї, а також нових потенційних клієнтів та мережі - це те, що онлайн-формати пропонують лише частково. Зараз ми з нетерпінням чекаємо interpack 2023 року, коли галузь знову зможе об’єднатися на своїй провідній світовій виставці в Дюссельдорфі », - аналізує Річард Клеменс, керуючий директор Асоціації харчової та пакувальної техніки VDMA.

virtual.drupa у квітні 2021 року

Наступна drupa відбудеться, як заплановано, з 28 травня по 7 червня 2024 р. Дj тих пір організатори проведуть чотириденну цифрову подію під назвою "virtual.drupa", яка відбудеться з 20 по 23 квітня 2021 р.


«Пандемія спричинила велику невизначеність серед експонентів та відвідувачів щодо їхньої присутності на drupa 2021. Обмеження на поїздки та бюджетні обмеження ще більше погіршили ситуацію в поліграфічній галузі», - пояснює Ерхард Вінкамп, головний операційний директор Messe Düsseldorf. «Ми прийняли це рішення в консультації з нашими партнерами, які цілком підтримують його. Йому передував детальний процес розгляду поточних умов та потреб галузі».


Сабін Гелдерманн, директор проекту Print Technologies, додає: «Наша головна мета залишається підтримувати галузь будь-яким способом, щоб підтримувати зв’язок на національному та міжнародному рівнях, продовжувати розвивати їх мережу та генерувати потенційних клієнтів. З цією метою ми проведемо проміжний захід з 20 по 23 квітня, надаючи нашим експонентам та відвідувачам додатковий канал продажів і дозволяючи їм складати надійні плани».


Клаус Болца-Шюнеманн, голова Кеніг-унд-Бауер і президент drupa, вітає такий підхід: «Віртуальна подія - це саме той формат, який відповідає поточному часу», - говорить він. «Відвідування drupa за звичайними параметрами було просто занадто великим ризиком для багатьох експонентів, враховуючи зменшення показників експорту та товарообігу, а також значні обмеження на поїздки, що також вплине на відвідувачів. Новий цифровий форум - це віртуальна платформа, що забезпечує надійну опору та можливість підтримувати цінні комунікації в галузі до 2024 року».


Запущена в жовтні платформа попереднього перегляду drupa вже створює враження того, як буде виглядати 'virtual.drupa'. Це дасть компаніям можливість продемонструвати себе та свої інновації віртуально, а також підтримувати існуючі контакти та встановлювати нові за допомогою функції сватання. Крім того, розклад конференцій з п’яти гарячих точок Drupa забезпечить ключові стимули та визначить порядок денний для передачі знань через Інтернет. Наприклад, міжнародні спікери з вертикальних ринків представлять історії успіху Future Technologies in the Cube, викладаючи майбутнє нашої галузі.


«Наші члени говорять нам, що ярмарки для просування їх бізнесу все ще користуються великим попитом. Цінність та привабливість друпи залишаються незмінними. Рішення про його призупинення в 2021 році повністю залежить від пандемії », - наголошує д-р Маркус Херінг, керуючий директор Асоціації друкарських та паперових технологій VDMA. «У довгостроковій перспективі для нас усіх важливо підтримувати Drupa як міжнародну платформу в Європі, оскільки вона відображає різноманітність нашої галузі. 200-річний досвід є корінням Європи і повинен продовжуватися. Однак ми вітаємо введення нової цифрової платформи як проміжне рішення до 2024 року ".