Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

InPrint Munich 2019:

07.01.2020

Три дні експертних переговорів, новий бізнес та ефективні рішення

З 12 по 14 листопада 2019 року промислова поліграфічна галузь зібралася в Мюнхені на свою провідну виставку друкованих технологій для промислового виготовлення. InPrint Munich 2019 запропонував висококваліфіковану платформу для 136 учасників з 22 країн, щоб налагодити контакт з інтеграторами та користувачами інноваційних технологій друку в широкому спектрі виробничих секторів, починаючи від автомобільних, медичних пристроїв, дизайну інтер'єру та електроніки до пластмас, текстилю, упаковка та багато іншого.

Всього на виставці взяли участь 2755 відвідувачів з 60 країн, щоб відкрити друкарські машини, друкарські головки та комплектуючі, чорнила, рідини та хімічні речовини, УФ-технології, обладнання для сушіння та затвердіння для друку на різних поверхнях, матеріалах та формах. Більшість відвідувачів були з Німеччини; Інші основні країни-відвідувачі включали Італію, Австрію, Швейцарію, Великобританію, Нідерланди, Францію, Польщу, Словенію та Чехію. Відвідувачі з-за меж Європи в основному приїжджали з Японії, США та Китаю.

"На цьогорічному InPrint Мюнхені ми могли побачити, що галузь промислового друку розвивалася далі і рухається вперед у правильному напрямку. Спільнота промислового друку чітко вийшла з експериментальної фази і тепер пропонує ефективні рішення ", - пояснила Нікола Хаманн, керуючий директор організаторів, Mack Brooks Exhibitions. «Практичні програми та побудовані на замовлення системи, а також вигідні бізнес-моделі були в центрі уваги як учасників, так і відвідувачів цього року. Постачальники технологій друку зустрілися з інтеграторами та виробниками, які шукали конкретних рішень для покращення свого виробничого процесу, розвитку бізнесу або обслуговування нових сегментів ринку ».

Обмін досвідом пошуку правильного підходу для складних інтеграційних проектів також був головною темою поза виставковими стендами. Триденна конференція, що складається з технічного етапу та етапу застосування, запропонувала дослідження конкретних випадків, технічні бесіди та панельні дискусії, які проводили понад 70 різних доповідачів. Новий Консультаційний куточок мав великий успіх: 40 нових учасників користувалися цією новою послугою. На сесіях один на один незалежні експерти пропонували безкоштовні поради та рекомендації щодо інтеграції технологій рішень для друку у своє конкретне виробниче середовище.

Перший аналіз виставкового опитування показав, що як учасники, так і відвідувачі виставки особливо цінували профіль фахівців виставки, високу якість виставлених товарів та систем, комплексну освітню програму, а також досвід аудиторії.
Багато компаній-експонентів заявили, що вони встановили нові ділові контакти та вели поглиблені розмови з відвідувачами на своїх стендах. Вони оцінили високу якість спеціалізованої та цільової відвідувальної аудиторії та інноваційну концепцію шоу.
Опитування відвідувачів показало, що відвідувачі були в основному з різних виробничих секторів та постачальників послуг друку. Відвідувачі поліграфічної галузі були професіоналами цифрового, екранного, струменевого, флексографічного та спеціалізованого поліграфічного застосування. Відвідувачі з обробної промисловості охоплювали велику кількість секторів, таких як упаковка, пластмаси, електроніка, автомобільна промисловість, обробка поверхонь, текстиль, мода та аксесуари, скло та кераміка, підлоги та дизайн інтер'єру, наклейки та фасадні панелі, продукти харчування та напої, медичні прилади, товари народного споживання та багато іншого. Вони шукали рішення як для функціональних, так і декоративних застосувань для друку.
InPrint повертається до Мюнхена, Німеччина у 2021 році.
Наступного року InPrint відбудеться в Мілані, Італія, з 22 по 24 жовтня 2020 року. InPrint Milan 2020 відбуватиметься спільно з Міжнародною виставковою виставкою візуальної комунікації Viscom Italia.

Джерело: Mack Brooks Exhibitions