Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВИСТАВКА ПАКУВАЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ IN-PACK У ПОЛЬЩІ

12.10.2023

Транспортне, промислове, великогабаритне чи спеціалізоване паковання, для електронної комерції та зберігання. Можливість налагодити ділові контакти. Вперше Ярмарок пакувальної індустрії IN-PACK відбудеться в Кельце.

 

IN-PACK допоможе вирішити одну з найбільших проблем різних галузей і секторів. Адже, не секрет, що майже кожен продукт доводиться транспортувати з місця на місце. Саме тому Targi Kielce організовує міжнародний ярмарок, присвячений технології та бізнесу упакування, що використовується для транспортування та зберігання товарів.


У Польщі щорічно виготовляють 6 мільйонів тонн упаковки. Згідно статистики, вартість польського ринку упаковки склала близько 60 мільярдів злотих (приблизно 13 мільярдів євро). Експерти прогнозують, що пакувальна галузь збереже тенденцію до зростання, але її структура зміниться. На початку 2022 року галузь пакування зростала зі швидкістю майже 20% на рік. Польща постійно зміцнює свої позиції на європейському ринку. Вона зберегла лідируючі позиції в експорті дерев’яної тари як за загальним вартісним обсягом експорту, так і за його зростанням.

 

IN-PACK – це зустрічі, нові знання та ділові контакти підкріплені професіоналізмом Targi Kielce

 

Тематичні зони
• пакувальні технології
• етикетування та друк
• електронна комерція
• автоматизація, робототехніка та машини
• програмне забезпечення та ІТ системи
• сировина для виробництва

 

Лише через зустрічі, особливо на ярмарках, можна будувати ділові стосунки, засновані на довірі. Побудуйте бізнес з нами та познайомтеся з новими клієнтами з вашої галузі.