Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЬ

03.06.2021

3 червня 2021 року відкрився Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP, у рамках якого проводяться самостійні виставки «Пак Експо», «Хлібопекарська і кондитерська промисловість», «ПродТехМаш», «Прод Експо». Об’єднані в один Форум, вони нададуть можливість учасникам виставок комплексно вирішувати питання впровадження інновацій на українських підприємствах.

 

Клуб пакувальників уже багато років є співорганізатором виставки «Пак Експо», а журнал «Упаковка» – її головним інформаційним партнером. Вони підготували та в перший день виставки розповсюдили серед учасників «Виставкову газету IFFIP 2021», у якій наведено інформацію про ринкову ситуацію й розвиток упаковки з різних пакувальних матеріалів.

 

 

У перший день виставки відбулася урочиста церемонія нагородження переможців всеукраїнських конкурсів на кращу упаковку та етикетку 2021 року. Це вже 23-ті за рахунком конкурси, протягом яких 288 компаній із 49 міст України представили 1436 зразків упаковки та 423 зразки етикетки.

 

Церемонія розпочалася врученням нагород Всесвітньої організації пакувальників українським компаніям «Пак Груп» та «Юнівест маркетинг» за перемогу в Міжнародному конкурсі на кращу упаковку WorldStar Awards 2020 року.

 

Переможцями українських конкурсів 2021 року стали 23 компанії з 10 міст України. Призи та дипломи переможців отримали як постійні учасники конкурсів – компанії «Ветропак Гостомельський Склозавод» (має 18 таких нагород), «Вераллія Україна» (13 нагород), «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» (11 нагород), так і компанії, які вперше взяли участь у конкурсах. Серед них потрібно виділити компанію «Проденерго» з Харкова, яка одразу отримала три нагороди за упаковки для харчових продуктів ТМ «Сто пудів».

 

 

 

Цього року вперше партнерами конкурсів були встановлені спеціальні призи. Приз «Українська ЕкоЗірка» від Української Пакувально-Екологічної Коаліції отримала компанія «Пак Груп» за флакон «Ментол», виготовлений повністю з регранульованого ПЕТФ. Приз вручив голова виконавчого комітету УКРПЕК Слабий Володимир Григорович. А приз «Українська зірка креативу» від Союзу дизайнерів України – компанія «Інтегра Груп» за оригінальну коробку для вина FlatZed.

 

У конкурсі «Упаковка майбутнього», у якому взяли участь 45 молодих дизайнерів із дев’яти академій та університетів України, переможцями стали Зоряна Остапець, Лука Шавдатуашвілі та Поліна Макаренкова, які є вихованцями Віталія Шості, професора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Всі вони отримали спеціальні призи організаторів конкурсу.

 

Усі учасники церемонії отримали Каталоги трьох конкурсів із зразками всіх упаковок та етикеток, які брали участь у конкурсах.

 

Цього ж дня з презентацією «UI / UX дизайн для упаковки товарів широкого споживання» виступив Євген Бондар, директор та співзасновник компанії Goracio Branding Agency.