Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ICE Europe, CCE International та InPrint Munich відкладені

14.04.2021

 

Компанія Mack-Brooks, організатор виставок ICE Europe, CCE International та InPrint Munich, оголосила про їх перенесення. Проведення виставок, яке планувалося на 22 - 24 червня 2021 року в Мюнхенському торгово-ярмарковому центрі в Німеччині, відкладається у світлі триваючої пандемії Covid-19.


«Сучасний перебіг пандемії та поточні обмеження в Німеччині означають, що безпека недостатня для всіх залучених сторін. Незважаючи на посилений план охорони праці та готовність експонентів продовжувати виставки в червні, ми вважаємо що найвідповідальнішим рішенням на цьому етапі є відкласти їх», - пояснив Патрік Герман, директор заходів з переробки, паперу та друку на виставках Mack-Brooks.

 

«Ця ситуація підкреслює важливість наших виставок для галузі. Однак умови проведення торгових ярмарків ще не визначені, і наші руки зв’язані. Зважаючи на те, що обставини навряд чи можуть змінитися в осяжному майбутньому, ми повинні залишатися розумними та мінімізувати економічний ризик для всіх учасників. Проведення виставок пізніше, сподіваємось, гарантує, що вони зможуть відігравати свою вирішальну роль у зближенні світової конвертерської, паперової та поліграфічної промисловості. Конкретні дати виставок будуть оголошені найближчим часом», - підсумував Патрік Герман.

 

Команда ICE Europe, CCE International та InPrint Munich Events тісно спілкуватиметься з клієнтами та партнерами протягом найближчих тижнів та місяців. Ми дякуємо всім нашим експонентам, партнерам, постачальникам та відвідувачам за підтримку у цей складний час.

 

Джерело: Mack-Brooks