Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВІ ДАТИ ICE EUROPE, CCE INTERNATIONAL ТА INPRINT MUNICH

12.05.2021

Після нещодавнього повідомлення про перенесення виставок, виставкова компанія Mack-Brooks оголосила про нові дати проведення  ICE Europe, CCE International та InPrint Munich. Виставки, які були заплановані на 22 - 24 червня 2021 р.  тепер відбуватимуться з 15 по 17 березня 2022 р. у Мюнхенському торгово-ярмарковому центрі в Німеччині.

 

«Після нашого рішення відкласти ICE Europe, CCE International та InPrint Munich, ми раді, що зможемо запропонувати нашим експонентам та відвідувачам нові дати проведення заходів у березні. Сподіваємось, це гарантує, що події відбудуться очно і в подальшому будуть забезпечувати  зближення світової конвертерської, паперової та поліграфічної промисловостей. Тим часом ми запропонуємо можливості для обміну знаннями, створення мереж та ведення бізнесу в безпечному онлайн-форматі з додатковою деталізацією цифрових пропозицій, які будуть опубліковані у встановлений термін», - пояснив Патрік Герман, директор у компанії Mack-Brooks.

 

Команда ICE Europe, CCE International та InPrint Munich Events будуть тісно спілкуватися із клієнтами та партнерами протягом найближчих тижнів та місяців. Ми дякуємо всім нашим експонентам, партнерам, постачальникам та відвідувачам за підтримку у цей складний час.

 

Джерело: Mack-Brooks