Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

drupa стартує в 2021 року в скороченому режимі

22.07.2020

Організатор виставок компанія Messe Duesseldorf повідомила, що терміни проведення drupa, провідної міжнародної виставки поліграфічних технологій, в 2021 р. будуть скорочені з одинадцяти до дев'яти днів. Тим самим організатори відповідають на побажання партнерської асоціації обладнання для друку і паперообробки Союзу німецьких машинобудівників VDMA і багатьох експонентів, щоб зробити презентацію виставки більш ефективною і цілеспрямовано сконцентрувати кількість відвідувачів. Це також є реакцією на дії і що продовжують обмеження в сфері туризму.


«Оскільки на даний час ми припускаємо, що зможе приїхати менша кількість відвідувачів з-за кордону на drupa 2021, ми вважаємо за доцільне скорочення термінів проведення з одинадцяти до дев'яти днів, щоб більш ефективно направляти потоки відвідувачів. У той же час тривалість в дев'ять днів гарантує можливість демонстрації працюючих машин, що є унікальною торговою пропозицією drupa », - пояснює президент drupa Клаус Больцах-Шюнеманн (Claus Bolza-Schünemann).


Незважаючи на деякі випадки скасування участі, пов'язані з COVID-19, поточний статус бронювання площ залишається на високому рівні: понад 1,5 тис.  експонентів і виставкові площі нетто понад 140 тис. м2. Це ще раз підкреслює впевненість галузі в міжнародній привабливості заходу, і необхідність в особистих зустрічах, залученні нових клієнтів або демонстрації працюючої машини. «Багато хто з наших клієнтів також вважають своїм обов'язком зміцнювати галузь і давати їй важливі імпульси особисто на місці», - каже директор виставки drupa Сабіне Гельдерманн (Sabine Geldermann).


Щоб гарантувати професійну та безпечну виставку, як зазвичай, drupa не тільки виконує загальні умови, а й спирається на концепцію гігієни та захисту від інфекцій, яка постійно адаптується до останніх правил захисту від COVID-19 і офіційним вимогам. Сабіне Гельдерманн зазначає: «Характер drupa в 2021 році через правила, пов'язані з пандемією і дотриманням гігієни, безумовно, буде відрізнятися від того, до чого ми звикли, але він продовжить вносити дуже важливий внесок у відновлення економіки».