Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Цифрова платформа drupa preview стартує 27 жовтня

26.10.2020

Онлайн-платформа для учасників і відвідувачів міжнародної поліграфічної виставки drupа стартує 27 жовтня 2020 р. В цей день пройде перший захід перед виставкою drupa preview day, який пропонує цікаві матеріали в зоні конференцій. Новий цифровий захід, що проводиться світовою виставкою drupa, пропонує послухати провідних міжнародних доповідачів, забезпечує зв'язок з глобальними ключовими гравцями і стартапами, передачу знань та професійне спілкування у віртуальному просторі. Виставка стає гібридною.

Короткі презентації відомих доповідачів в зоні конференцій нададуть інформацію по темах, які належать до спеціальних форумах на виставці drupa 2021, таким як drupa cube, drupa next age (dna), а також Точкам взаємодії (Touchpoints) за темами: упаковка, текстиль і 3D-виробництво + друк.


День drupa preview розпочнеться 27 жовтня 2020 року з загальної дискусії, в якій візьмуть участь Маркус Хеерінг (Markus Heering), директор галузевого об'єднання друкованої та паперовообробної техніки Союзу німецьких машинобудівників VDMA, Крістіан Пленге (Christian Plenge), керівник відділу цифрової стратегії і комунікацій компанії Messe Düsseldorf, і Сабіне Гельдерманн (Sabine Geldermann), директор виставки drupa.


Новий формат заснований на трьох китах: Виставковому просторі (Exhibition Space), Майданчику професійного спілкування (Networking Plaza) та зоні конференцій (Conference Area). Відвідувачі та експоненти можуть використовувати онлайн-платформу drupa preview для підтримки і розширення своїх ділових відносин на ринку за кілька місяців до drupa. Інтерактивні презентації продукції і нові способи встановлення контактів гарантують оптимізований таргетинг і точну відповідність потенційних клієнтів учасникам ринку. А на Майданчику професійного спілкування відвідувачі та експоненти легко і точно знайдуть один одного навіть у віртуальних залах.


Відвідування всіх трьох зон онлайн-платформи drupa preview безкоштовно після реєстрації.


Джерело: Messe Düsseldorf