Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КОНФЕРЕНЦІЯ "ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ"

07.11.2023

Починаємо знайомити з доповідачами конференції "ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ (упаковка для HoReCa)"


 

Компанія «Юнівест Маркетинг» (входить в групу компаній Univest), має торгову марку FOOD in BOX, під якою з 2015 року випускається одноразовий паперовий посуд і упаковка для доставки готової їжі.

 

Базові цінності торгової марки – інноваційність, оригінальність і стандартизована якість. Відчуття пульсу сучасності дає можливість якісно розвиватися і рухатися в ритмі зі світовими тенденціями галузі. Завдяки цьому асортимент продукції ТМ FOOD in BOX один з найширших на ринку. Він здатен забезпечити потребу будь-якої служби доставки, вендингової компанії, ресторану швидкого харчування, кав’ярні, виробників морозива, кінотеатрів та інших.

 

Компанія має власний виробничий комплекс з логістичним центром та цехами з площею 19 000 м2 у Фастові Київської області.

 

Технічна база виробництва дозволяє орієнтуватися на інновації та екологічність. Компанія постійно оновлює парк обладнання, використовує найкращу сировину та впроваджує нові технологічні рішення.

 

Крім цього, діяльність компанії заснована на парадигмі економіки замкненого циклу, принципи якої відомі і близькі кожному співробітнику.

 

 

Приходьте. Буде цікаво.

 

 

 

Вхід для слухачів безкоштовний за попередньою реєстрацією.