Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

WIICARE® ВІД WIPAK ТА WINPAK

30.04.2021

Wipak та Winpak об’єднують зусилля, щоб сформувати новий світовий бренд Wiicare® упаковки для охорони здоров’я. Разом обидві компанії гарантуватимуть, що медичні замовники у всьому світі отримуватимуть підвищену ефективність продукції за допомогою спільно розробленого та єдиного асортименту продуктів стерильних бар'єрних систем, де б вони не були поставлені у всьому світі.


Wipak тісно співпрацює з Winpak (канадською сестринською компанією), одним з провідних виробників пакувальних матеріалів у Північній Америці. Стратегічний союз Wipak з Winpak надає компанії доступ до досвіду фахівців з упаковки у всьому світі та пропонує широкий спектр продуктів та рішень для упаковки. Просуваючись вперед, ця співпраця тепер буде поглиблюватися ще більше.

 

Метою нового бренду Wiicare® є допомогти Wipak та Winpak стати найбільш затребуваним постачальником упаковки для медичних товарів у світі. Це особливо важливо, оскільки замовники прагнуть співпрацювати з діловими партнерами, які їх глибоко знають, забезпечують глобальну присутність місцевих служб та пропонують досвід, який відповідає їхнім довгостроковим вимогам до постачання.

 

Стратегічний глобальний альянс Wiicare® щодо упаковки для медичної продукції охоплюватиме продажі та маркетинг, дослідження та розробку, управління продуктами та регуляторні справи. Господарські операції продовжуватимуть працювати в рамках існуючих компаній Wipak та Winpak. Основними компаніями Wipak, що виробляють товари для охорони здоров'я є Wipak Oy у Фінляндії, Wipak BP у Нідерландах та Wipak Changshu у Китаї. Виробниками упаковки для медичних товарів Winpak є Winpak Division і Winpak Heat Seal Packaging в Канаді, а також Winpak Control Group та Winpak Films у США.

 

Джерело: Wipak