Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЕКОНОМІКИ ЗАМКНУТОГО ЦИКЛУ

01.02.2022

 

У співпраці з машинобудівним заводами W&H та B&B Verpackungstechnik, компанія Thành Phú виробляє широкий асортимент великоформатних пакетів MDO-PE з пласким дном, повністю придатних для вторинної переробки.


Питання: як задовольнити ринковий попит на пакувальні рішення, що переробляються?

 

Відповідь: використовувати технології компаній W&H і B&B для виробництва пакетів, що переробляються, з монополіетиленовою струThành Phúктурою.

Споживачі у всьому світі все частіше вимагають пакувальних рішень із екологічними перевагами. Компанія Than Phu відповідає на це завдання за допомогою інноваційних рішень. Об'єднавши сучасні передові технології W&H та B&B, компанія Thành Phú подолала обмеження щодо утилізації та використання попереднього дизайну та створила екологічну упаковку з поліетилену для різних призначень та форматів.

 

 

Нещодавно ця розробка Thành Phú – «подвійний лак у регістрі» (матовий & піщаний папір) на пакеті з пласким дном та зворотним друком – була нагороджена Європейською асоціацією глибокого друку (ERA) медаллю «За екологічну упаковку» за можливість повної вторинної переробки.

 

 

«Вже понад 15 років ми дуже тісно пов'язані з компанією Thành Phú по всьому спектру рішень W&H для екструзії та друку, і ми сподіваємося на подальше розширення нашої співпраці», - сказав Майкл Фішер, генеральний директор W&H в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Йорн-Петер Боймер, керуючий партнер B&B, додав: «Ми переконані, що нові інвестиції Thành Phú у технології B&B матимуть великий успіх у розробці більш екологічних додатків для виробництва пакетів, і з нетерпінням чекаємо на розширення нашого партнерства».

 

Джерело: W&H