Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

СЕРТИФІКОВАНИЙ ПОРТФЕЛЬ ВЕГАНСЬКИХ МАРОК ВІД AVERY DENNISON

10.02.2022

Avery Dennison першою представила на ринок новий сертифікований портфель веганських етикеток, які не містять компонентів тваринного походження. Крім того, кожен продукт у портфоліо був створений без випробувань на тваринах або використання ГМО тваринного походження. Завдяки цьому колекція отримала схвалення EVE VEGAN®, незалежної організації, створеної Vegan France, яка працює над просуванням веганських альтернатив у різних галузях, зокрема для продуктів харчування та медицини.


На момент запуску в колекції є шість паперових лицьових матеріалів, три клеї та два лайнери, які можна поєднувати між собою у різних комбінаціях відповідно до потреб клієнтів. Кожний матеріал по якості та технічним характеристикам відповідає такому ж рівню якості, як й альтернативні продукти з «невеганського» портфоліо, зокрема за якістю друку, післядрукарської обробки та застосуванню. На основі потреб конвертерів та кінцевих користувачів планується розширити асортимент за рахунок нових паперових матеріалів.

 

«Веганство виходить за межі дієти, – каже Люк Зонневельд (Luuk Zonneveld), менеджер із продукції Avery Dennison. – Це філософія та спосіб життя, спрямовані на запобігання використання тварин для виробництва їжі, одягу та всього іншого, про що ви тільки можете подумати. Звичайно, це поширюється і на світ упаковки, і ми раді допомогти власникам брендів вивести свою відданість справі захисту від жорстокості на новий рівень за допомогою цих інноваційних етикеток, розроблених нашою командою з досліджень та розробок».

 

Нові етикетки можна використовувати для косметичної промисловості, виробництва вин та спиртних напоїв, а також продуктів харчування, ії можна використовувати як «унікальну торговельну пропозицію» бренду. Завдяки сертифікації компанії-виробники можуть повідомити споживачам, що товар, який вони купують, у тому числі упаковка, відповідає їх цінностям.

 

«Ми дуже пишаємося тим, що отримали сертифікат EVE VEGAN®, і вважаємо його потужним символом, який дозволяє власникам брендів та їхнім клієнтам знати, що ми серйозно ставимося до своїх зобов'язань», – каже Люк Зонневельд (Luuk Zonneveld).

 

Джерело: Avery Dennison