Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

TankerBox від MONDI

07.07.2023

Турецька компанія з виробництва ароматів Aromsa, продукція якої включає соуси, начинки, екстракти та приправи запросила Mondi розробити альтернативне рішення контейнерам з нержавіючої сталі для доставки. Mondi розробила та запропонувала TankerBox, який Aromsa випробувала на своїй виробничій лінії. Після кількох місяців тісної співпраці та інновацій на підприємствах Aromsa TankerBox був готовий до комерційного використання Aromsa.


Виготовлений з гофрованого картону та розроблений як заміна традиційним контейнерам середньої вантажопідйомності (IBC) і металевім бочкам, TankerBox є інноваційним продуктом і більш екологічним рішенням. Його запатентована конструкція складається з 5 частин: зовнішньої коробки, внутрішньої октабіни, кутової рами, нижньої зірки та верхньої кришки. Упаковка пропонує інтелектуальну систему зливу з двома альтернативними варіантами конструкції для зливу зверху або знизу та структуровану так, щоб мінімізувати залишковий вміст у продукті.

 

Порівняно з використанням металевих барабанів або IBC, оптимізована конструкція TankerBox забезпечує економічні переваги за рахунок ефективності зберігання та логістики, оскільки TankerBox не потрібно хімічно очищати або повертати як порожній вантаж. Додаткові переваги включають легке використання та інтеграцію в лінії розливу, а також можливість друку для покращення бренду.

 

Tankerbox можна безпечно використовувати в різних галузях промисловості, включаючи хімію, лакофарбову, фармацевтичну та нафтову промисловість, а також у харчовій промисловості для концентрованих напоїв, промислових рідких продуктів харчування та добавок, алкогольних напоїв, молока та молочних продуктів. Mondi постачає TankerBox і фітинги, а служба розробки продуктів пропонує комплексну підтримку протягом усього процесу продажу. Це включає в себе закупівлю асептичних вкладишів, адаптованих до вимог клієнтів, що є ще одним доказом відданості Mondi своїм клієнтам.

 

Джерело: Mondi