Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВИЙ ЗАВОД УПАКОВКИ SWEDBRAND PREMIUM

07.05.2021

SWEDBRAND Group, партнер з упаковки деяких найвідоміших світових брендів, 06.05.2021 р. повідомив, що її новий переробний завод у Польщі, що виробляє жорсткі коробки преміум класу для розкішних виробів, запровадив ексклюзивне використання клеїв на основі декстрину. Ці клеї є природними, біологічно розкладаються, переробляються і використовуються замість звичайних клеїв, виготовлених з побічних продуктів тваринного походження. Зазвичай вони виготовляються з картопляного крохмалю, на водній основі, не містять розчинників і відповідають європейським та американським нормам щодо контакту з харчовими продуктами.


Керівник підприємства Богдан Путко, який має 35-річний досвід роботи на польському ринку упаковки, зазначає: «Ми вирішили впровадити клеї на основі декстрину, оскільки вони краще узгоджуються з новими екологічними тенденціями, прагнучи до підвищення стійкості. Крім того, вони також відповідають стратегіям сталого розвитку. Вони не тільки виготовляються з рослин, що мають менший екологічний відбиток, ніж худоба, але декстринові клеї також використовують набагато менше енергії, функціонуючи при температурі від 30 до 38 градусів за Цельсієм, на відміну від клеїв на тваринницькій основі, для яких потрібні температури до 70 градусів за Цельсієм. Контейнери для клею також можуть залишатися відкритими без застигання клеїв, таким чином зменшуючи відходи та впорядковуючи процес виробництва. І отримані клеєні вироби настільки ж довговічні і не демонструють видимих відмінностей у порівнянні з виробами, приклеєними традиційними клеями. Нам не відомо про жодних інших виробників жорстких коробок, які на даний час використовують виключно ці клеї».

 

Декстринові клеї на водній основі функціонують із широким розмаїттям типів машин та процесів, з можливістю виробляти до 15 склеєних коробок за хвилину.

 

Джерело: Swedbrand Group