Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

SIGNATURE ВІД SIG

19.11.2020

Швейцарська група SIG повідомила, що вже продано понад 150 млн упаковок SIGNATURE, першої в світі асептичної картонної упаковки, на 100% виготовленої з поновлюваних матеріалів.

Створений в 2017 р. інноваційний пакувальний матеріал SIGNATURE від SIG виготовлений із стовідсотково поновлюваною лісовою сировиною за допомогою незалежно сертифікованої системи балансу маси. В якості сировини SIG вибрала талловое масло - відходи, які добувають із деревини в процесі виробництва паперу. Це побічний продукт іншої галузі, а не сільськогосподарська культура, яка потребує землі і ресурсів, які можна було б використовувати для виробництва продуктів харчування. Незалежна оцінка життєвого циклу показує, що SIGNATURE ще більше знижує вуглецевий слід картонної упаковки - від 45% до 58% (в середньому по Європі) в залежності від обраного варіанту.


Матеріал SIGNATURE доступний в двох варіантах для задоволення попиту на екологічно безпечні пакувальні рішення у всіх сегментах ринку.


SIGNATURE 100 не містить. SIGNATURE Full Barrier включає ультратонкий шар алюмінію, сертифікований за стандартами Aluminium Stewardship Initiative (ASI), для захисту таких продуктів, як апельсиновий сік, який більш чутливий до світла і кисню.


Ринки Європи та Північної Америки першими переходять до більш екологічних пакувальних рішень. Серед перших користувачів SIGNATURE - бренд B-Better компанії Unilever в Бельгії, Candia у Франції, Nutpods в США і Water Cubed в Великобританії.


Зростаючий попит на пакувальний матеріал SIGNATURE, на 100% пов'язаний з поновлюваними матеріалами, є важливою віхою на шляху стратегії Way Beyond Good, в рамках якої компанія приносить користь суспільству та навколишньому середовищу.


Стійкі інновації є центральним елементом цієї стратегії, і компанія SIG домоглася безлічі інших нововведень в галузі: першою надала клієнтам можливість наносити етикетку FSC на будь-яку з її упаковок, першою запропонувала асептичну картонну упаковку без алюмінію, паперову соломинку в якості рішення для асептичної картонної упаковки, картонні упаковки з фольгою, сертифікованою ASI, і, зовсім недавно, першою запропонувала картонну упаковку з використанням вдруге переробленого полімеру.