Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПАКУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ БЕЗ АЛЮМІНІЮ ECOPLUS

29.06.2021

 

Рішення SIG combibloc ECOPLUS без алюмінію тепер доступно для формату сімейної картонної упаковки combiblocMidi, що дозволить компаніям молочної промисловості вибрати найбільш популярну і в той же час екологічну упаковку.

 

«Розширивши застосування combibloc ECOPLUS – нашого першого в світі пакувального матеріалу для асептичної упаковки, що не містить алюмінію, на наш швидко зростаючий формат сімейної упаковки, ми надаємо молочним компаніям більше можливостей для диференціації їх продукції і формування тенденцій використання картонного паковання для молока зі збільшеним терміном придатності, вибираючи найбільш екостійкі рішення на ринку», – сказала Ана Руїс дель Арбол (Ana Ruiz del Árbol), менеджер з маркетингу регіону Iberia компанії SIG.


З’явившись на ринку в 2010 р. матеріал combibloc ECOPLUS є провідним в галузі першим і єдиним пакувальним матеріалом для асептичної картонної упаковки, що не містить алюмінію. Це інноваційне рішення покращує екологічність асептичних картонних упаковок, на 82% виготовлених з відновлюваного картону, з ультратонким полімерним шаром, здатних утримувати і захищати продукт протягом довгого часу.

 

Спочатку була запропонована упаковка об'ємом 1 літр і combibloc ECOPLUS добре зарекомендував себе на ринку молочних продуктів. З пакувальним матеріалом combibloc ECOPLUS було продано більше 1 млрд упаковок SIG, оскільки клієнти реагують на зростаючий світовий попит на екологічно безпечні пакувальні рішення з низькими умовними викидами вуглекислого газу.

 

На даний час SIG збільшує доступність упаковки без алюмінію, розширюючи використання combibloc ECOPLUS в іншому форматі – combiblocMidi – найбільш швидкозростаючою сучасною сімейною упаковки від SIG, причому квадратний формат швидко набирає популярність у виробництві молока тривалого зберігання.

 

Додавання цієї опції розширює можливості для клієнтів диференціювати свої продукти за допомогою упаковки, яка забезпечує як привабливість на полиці, так і видатні екологічні характеристики.

 

Перші продукти в упаковці combiblocMidi з матеріалу combibloc ECOPLUS будуть продаватися в Іспанії і наповнюватися в компанії Leche Celta.