Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Рішення Proseal для упаковки кормів для тварин

23.07.2020

Технологія герметизації лотків Proseal дозволяє виробникам кормів для домашніх тварин задовольняти зростаючий попит на продукцію та упаковку високої якості, а також надає рішення щодо масового налаштування, які можуть допомогти бізнесу диверсифікувати та запровадити онлайн-замовлення послуг з доставки додому.

 

  

 

Нещодавній звіт дослідження дослідження ринку прозорості передбачив CAGR (сукупний середньорічний темп зростання ) на 6% на світовому ринку кормів для домашніх тварин за десять років з 2019 р., досягнувши очікуваного значення 168,3 млрд доларів США до осені 2029 року. Зростання споживчого попиту на продукцію преміум якості призвело до того, що виробники почали використовувати високоякісні матеріали та інгредієнти, одночасно впорядковуючи свої технології виробництва та процеси, з відповідною потребою в упаковці відповідної якості для відображення цього преміального іміджу.

 

Широкий асортимент ущільнювачів для лотків Proseal має гнучкість для використання різних типів упаковки, включаючи упаковку з модифікованою атмосферою газового середовища (MAP), вакуумну упаковку з контролем відкриття кришки та «скін» упаковку. Зокрема, вдосконалені системи ущільнення забезпечують абсолютний контроль та цілісність ущільнювача між кришкою та лотком, що є життєво важливою вимогою до застосувань, які включають значну процедуру стерилізації з контрольованим ретортом або інші процеси стерилізації високого тиску після герметизації.

 

Укладачі лотків також містять декілька розроблених Proseal функцій, які допомагають досягти максимальної продуктивності, надійності та ефективності, такі як новаторська технологія Eseal® для енергозбереження, інтелектуальний моніторинг плівок ifilm ™ та система входу в систему доступу RFID ProTect ™, що забезпечує повну видимість стежок аудиту і багатошарову безпеку.

 

Крім того, система ущільнення для лінійних конвеєрів AP60 Proseal здатна запропонувати автоматизовані рішення для високошвидкісних застосувань та вимогливих виробничих умов на основі індивідуальних виробничих процесів.

 

Серед багатьох функцій системи, довжину та ширину індексуючого конвеєра можна налаштувати під конкретні вимоги до заповнення.

 

Всі машини Proseal мають зручний інтерфейс та простий у обслуговуванні дизайн, а міцна та гігієнічна конструкція орієнтована на повний захист при митті.

 

"Оскільки ринок кормів для домашніх тварин продовжує розширюватися, ми прагнули запропонувати рішення для компаній, які потребують значного розширення у виробництві основних продуктів у нових форматах упаковки, які можна зустріти на одній платформі", - сказав Тоні Берджесс, керівник відділу продажів і системи управління, Proseal.

 

Джерело: Proseal